antika a tehotná

machulka006

spermicíd je napr. Pharmatex... hormonálna antikoncepcia má za funkciu zastaviť ovuláciu, zhusti hlien a nepripraviť výstelku maternice na prípadne uhniezdenie vajíčka... :)

niekto

Hak neobsahuje spermicid
tym padom nemozu antibiotika nicit to co zabija spermie kedze spermie nezabija nic

antibiotika znizuju ucinost hak cize ich
schopnost zabranit ovulacii ,zahustovania hlienu ....

Plysiak

Citacia inej diskusie "Spermicídy si doslova posvietia na spermie a ničia ich" obsahuju ich niektore HAK preto je vela vyrobcov, vela rozdielov, aspon podla mna.. :( ak to nie je pravda ospravedlnujem sa...
machulka.. antibiotika nenicia spermie, nicia to co tie spermie ma nicit.. nevedel som nazov teraz uz viem su to Spermicídy, tie nicia spermie

lenuliatko

Hormóny hak zahustia hlien maternice, čím zabránia spermiám, aby sa dostali do kontaktu s vajíčkom, alebo zároveň zastavia ovuláciu.

Plysiak

Citacia inej diskusie "Spermicídy si doslova posvietia na spermie a ničia ich" obsahuju ich niektore HAK preto je vela vyrobcov, vela rozdielov, aspon podla mna.. :( ak to nie je pravda ospravedlnujem sa...
machulka.. antibiotika nenicia spermie, nicia to co tie spermie ma nicit.. nevedel som nazov teraz uz viem su to Spermicídy, tie nicia spermie