priatelstvo,laska,???

Príspevok v téme: priatelstvo,laska,???
mselch

Mal som 16 mesacny vztah. Skoncila ho moje dievca s mne ani tak nie jasneho dovodu. Dost ma to zobalo bolo to dievca take ako som vzdy chcel, laska mojho zivota. Ale velmi sa zmenila. Trvalo 3 mesiace kym som zacal zit znovu normalne. Dovtedy som ani von nechodil, nevedel co to je smiech. Teraz je to uz asi 7 mesiacov na to dievca som ako tak uz zabudol. Myslim na nu len obcas a teda chyba mi a mozno k nej aj nieoc citim. Ale je to aj hnev s rozchodu niekedy co ma stve. Ale je to naozaj len obcas. Problem je v tom ze neviem mat nic s inym dievcatom. Uz som bol vonku s asi 5 dievcatami co ma chceli boli naozaj velmi fajn ani krasa im nechybala ale so mnou to ani nepohlo. Ked som bol s nimi bavil som sa, na to moje ex dievca ani nespomenul no aj tak som nic necitil k nim. A vlastne k ziadnemu dievcatu. Ale preco? na to moju byvalu myslim len obcas, pride nejaka spomienka ale aj odide. No mozno trochu po nej aj tuzim ale po tom co mi spravila ju naozaj nechcem. tak co mam robit aby som si nejako oblubil nejake dievca? od toho rozchodu su mi doslova stale vsetky ukradnute. Ale vztahu noveho sa nebojim.

ksl

Nikdy na svoju ex nezabudneš úplne.Je to etapa tvojho života a myslieť si,že niekedy úplne zabudneš je akokeby si chcel poprieť,že si niekedy chodil do škôlky. Musíš len vydržať,chce to čas a stretneš niekoho zaujímavejšieho,než bola ona.To,že si ok,ti verím,lebo už sa vieš stretávať aj s inými ľuďmi a to je tá najlepšia cesta sa niekam posunúť ďalej

ewitkaaa

asi to bude tym, ze aj hoci dievcina bola krasna a mozno aj inteligentna, tak ta k nej nic netahalo.To je normalne, nemozes sa zamilovat do svetkych peknych bab. To sa asi neda vysvetlit, ked niekoho uvidis a pocitis to mravcenie v zaludku a srdiecko ti zacne bit. To s ati nemoze stat pri kazdej, asi iba pri tej yvolenej. Uvidis casom, ale na tvojom mieste by som sa tym netrapila. Problem urcite nebude tvoja ex, uz si da s apovedat z toho vonku, takze probem bude jedine v tom, ze tam nebolo to povestne iskrenie. A nakoniec mozno sa podvedome obavas,len o tom nevies:-) ale isto jedneho dna pride zase ten pocit,kedy budes vediet ze toto je ona:-) drzim palce