Neustale mam herpes...Ako s nim bojovat?

Príspevok v téme: Neustale mam herpes...Ako s nim bojovat?
LILA27

Ahojte ludia! Sustavne ma trapia herpesy, chalabohu len tie,ktore sa vyskytuju na pere. Nic nepomaha...Brala som Imunor, ako doplnok probiotika, stravujem sa tak ako treba, napriek tomu sa mi opat vyhodil a nie maly...Uz som zufala. Prosim poradte, cokolvek babske recepty alebo nejake lieky na predpis, ihned pobezim doktorke...Dakujeeeem!!!

RNG

HSV1, HSV2, VZV, CMV. EBV, HPV a ine virusy , co mnohi nosime v tele cely zivot sa sice nedaju uplne znicit obvykle, ale daju sa potlacit natolko, ze nam neskodia.
Staci brat rozne doplnky na zvysenie viralnej imunity, najdete ich cez google pod mojim nickom a slovom herpes.
Su tam zoradene od slabsich k najsilnejsim. A treba ich brat viacero,a z casu na cas obmienat.

Lilenka

Dlho bojujem s herpesh genitalis , ale v týchto dňoch som zistila ako sa ho rýchlo zbaviť. Ešte potrebujem zistiť, či je nenávratne preč, alebo ma bude ešte otravovať. Poradím ak napíšete. bealamac@gmail.com

Kristýna

Dobrý den,pokud někdo má problém s herpes genitál napište mi na mail. Poradím Vám co pomohlo mě. Měla jsem to každý měsíc teď to mám možná jednou do roka a to 14.dní. herpesajaknanej@centrum.cz

kostička

Ide o zníženú imunitu,zanesené črevá!
Organizmus treba vyčistiť a dovyživiť.
Poradím 0907 784 064
wellnessst@gmail.com

hodasova

ahojte, ja mam s herpesom problemy cely zivot a nic mi nezaberalo. krem ked som si nedala hned na zaciatku, tak uz neucinkoval a compeed mi strhli aj chrastu. pred dvomi tyzdnami som si kupila nove naplaste, volaju sa Herpatch. perfektne zaberaju a su rozpustne! nemusite si ich vobec davat dole,same sa vam rozpustia! uplne super.. vyskusajte

jaku

Ahoj, ja som mala taktiez stale herpesy. Jeden skoncil, druhy zacal. Pery mam dost zjazvene, takze viem o com rozpravas. Uzivala som aj rozne tabletky, a ja neviem co este ale itak mi nic nepomohlo. Tak som si zacala davat pozor aby som sa fyzicky ani psychicky nepremahala. ziadna stresy, ked som unavena oddychnem si. a nakoniec to je ta najvacsia sranda ze to funguje. Herpesy zmizli. Akonahle mam ale oslabenu imunitu, niekedy herpes vyjde na povrch ale velmi maly a rychlo zmizne. Nic si na to nedavam. snazim sa mat radsej suchsie pery, ako vlhke aby sa rychlo vysusil a nezvacsoval a funguje to. Som velmi rada ze mi to preslo lebo som z toho bola tiez zufala. Vies potlacat nieco kremami,mastami nema vyznam. skor sa o seba starat,vnimat telo co mu vadi a co nie.zdravo zit,davat si na seba pozor a pripadne jest aj nejake vitaminy
dr. drz sa
inak teraz som chora a herpes sa mi vyhodil ale nic si z toho nerobim lebo viem ze zachvilu zmizne.

vševedka

Lila, zoznam konkrétnych krémov proti herpesu, s obsahom antivírusového acykloviru som podrobne i s orientačnými cenami v eurách opísala v téme HERPES HSV1 NA PERÁCH na tomto fóre.

RNG

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

ds

ahoj lila,

ja som mala rovnaky problem este pred 10timi rokmi. lekarka mi dala na to ockovanie (to na kocku cukru co sa dava detom). odvtedy musim povedat ze mavam herpes ovela menej a hlavne mensie.