krvacanie v tehotenstve?

lenuliatko

no len sa ty velmi nenaparuj.chudence deti co si sa one starala ked ich takto odsudzujes a nedavas pravo na zivot.

eeeee

lenuliatko, asi tomu nerozumies ty, s kolkymi postihnutymi si sa v zivote stretla? Na rozdiel od teba som pracovala par rokov s postihnutymi detmi a nie je to med lizat! kazda zena si musi uvazit, ci to zvladne! nemas pravo sa tu buchat do prs, velka hrdinka, ked mas zrejme zdrave dieta. Zelam ti druhe dieta postihnute, zamrazi ta, ked zistis, kolko namahy, slz, odriekania, usilia a penazi stoji taketo dieta. Vzdy ti srdce stisne, ked sa nanho pozries, nie je to lahke, to mi teda ver! Asi si toho este vela nezazila, tak nestrkaj nos do veci, o ktorych nemas ponatia, najvacsia samaritanka na svete.

lenuliatko

eeee asi tomu nerozumies velmi.nie vzdy je to tak ako hovoris.a akoze inac postihnute deti nemaju pravo na zivot?sa spametaj ty.ak moze zit clovek ako ty co sa takto vyjadruje o takychto detoch moze zit aj hociktore postihnute dieta na svete.

eeeeeee

Preco by mali v 5tom tyzdni zastavovat spontanny potrat? Ved je to proti prirode, ked sa chce telo zarodku zbavit v prvych troch mesiacoch, asi s nim nebude vsetko v poriadku, nejaky dovod tam bude. To radsej priniest na svet postihnute dieta? Spamatajte sa.

lenuliatko

ja by som na tvojom mieste sla na pohotovost.to sa o babo vobec nebojis?moze to byt predzvest spontanneho potratu.