Myslíte že...

tragedy

no len sa do nicoho nezen:) vies, ono to vsetko pride samo, casom...naozaj:)
ja som mala prveho priatela ked som mala 17, ale asi to bolo skoro, neskoncilo to najlepsie:) teraz sa tie vekove hranice posuvaju zavrate smerom nadol, ale naozaj sa nie je kam nahlit...uzivaj si slobodu:)
a na sex mas tiez este cas, akurat co by si to potom lutovala...ver mi:)
je to teraz sice asi "v mode" medzi mladymi, ale je to poriadna blbost, tak sa na to kasli a riad sa vlastnym rozumom:)

nikki123

no pridavam sa do klubu divnych bab:)) 15 rokov, sestnastka predo dvermi a som na tom takisto ako vy... a zily mi to nejak netrha :D

hrma

moni2009: ja som na tom rovnako a tiez mam 15, v lete 16. Ano, podla okolia divne sme. V tomto veku mala uz skoro kazda baba co ponam chalana. Ale ja si myslim, ze som v pohode a ze je to takto lepsie. Nic mi nechyba:D

kajka

Nie si divna, ja mam prvy a zatial jediny vztah od 17tich. Sice som dovtedy bola nestastna, ze som sama, ale nebola som jedina v mojom okoli, ktora bola bez priatela. Uz sme par 3 roky a kym sme zacali spolu chodit, niektore moje spoluziacky uz boli aj piaty raz zamilovane, opustene, rozhadane s partnerom, rozidene... Ked sa na to spatne divam, nechybaju mi taketo skusenosti.

fraisee

ano je to skoro.. ja som sa do toho tiez nehrnula a o nic som neprisla, naopak bolo mi lepsie s kamaratmi ked sme vymyslali vseliake somariny ako keby som mala byt na niekoho zavesena..