Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratila som naj kamosku

Príspevok v téme: Stratila som naj kamosku
l.e.n.a@azet.sk

takze zacnem tym ze 9 rokov som mala jednu naj kamosku,je to super baba mame spolu velmi vela dobrych aj zlych zazitkov,kazdy den sme spolu boly vonku mavaly sme chalanov s rovnakej partie proste vsetko bolo uplne super 9 rokov kamosky na zivot a na smrt a od poslednych letnych praznin sa vsetko zmenilo...ja som si nasla chalana ktory mal sice svoju partiu ale kvoli mne bol skoro stale v tej mojej.Chodila som normalne von aj s mojou naj kamoskou aj s mojim chalanom a ostatnymi kamoskami/smi,ale naraz sa vsetko zmenilo moja \"najkamoska\" si nasla inu super kamosku s ktorou zacala chodit viacej von ako so mnou a proste mna uplne ospisala...kazdy den bola vonku s nou a na mna ani nepomyslela,zacala sa skola a je to aj moja spoluziacka a v skole si ma uz moc ani nevsima a som s toho dost smutna...prosim poradte mi ako si ju mam ziskat spat??je to pre mna fakt ta naj kamoska na svete aka len moze byt a nechcem ju stratit uplne prosim poradte mi =(((

Krisztinka

Ahojte začnem tak že mama 12 rokov mám jednu kamošku s ktorou som sa kamratila 4roky a teraz som bola dosť dlho chorá a ona si našla v triede inú kamošku chodila k nej domou ona inej a keď som prišla do školy tak mi povedala že teraz je naj kamoška z tou kamoškou a ja som len kamoška bola som z toho smutná lebo ona bola moja naj kamoška a potom som zase ochorela a napísala som jej aby mi poslala úlohy ona mi ich napísala a opitaj som sa jej či sme ešte kamarátky ona povedala že už nie že už si našla dve a bola som v škole a rozprávala sa somnou ale len tak fakt som si myslela že budeme stále naj kamošky prosím vás poraďte mi lebo ona bola moja naj kamoška prosim

Anetul

Ahojte prosim vás mohli by ste mi poradiť,moja BFF cely týždeň chýbala,lebo bola chorá a napisala mi SMS-ku a v nrj bolo napisane že ju ohováram a pritom to nebola ani pravda a ja neviem čo mam urobiť,lebo ona mi ani nedvíha telefón...Prosim poraďte mi.Vopred ďakujem

dievca55

Ale ako vidim teraz chodia spolu von takze su mi uriti a oni aj sami pridu pretoze uz sa s nou poznaju od skolky a teraz su siestacky a musia uz mat zo seba ponorku

dievca55

Takze ja mam 11 rokov a mala som dve kamaratky vlastne su to sestry a mi sme sa kamaratili a boli to naozaj naj naj nK kamosky ale chyba bola v tom ze mali jednu spoluziacku lebo ja nechodim do ich skoly a oni sa s nou furt bavili a ked ja som bola s nimi tak si ma vobec nevsimali a tak to bolo 2 roky. Mna to tak hnevalo ze oni isli k moru a ked prisli este nevedeli ze sa s,nimi nebavim a volali mi ale ja som im nedvihala potom po tyzdni prestali a pobtyzdni mi pisali smsky ze ci sa s nimi bavim a ja ze nie nech idu k ich kamaratke a pisali mi ze som bola ich naj kamoska a take. Potom uz mi nepisali a ja som si v skole nasla taku ktora byva pri vchode lebo ta skola je v dedine a ja byvam v meste. Aj s nou som sa prestala hrat lebo mi sme mali mojho spoluzaka za kamosa a bol to taky tucny cigan mensi ako ja. Raz sme mali karneval a sme boli s tou kamoskou hore a on tam bol a povedal ze vyzerame ako stetky a tak sme sa,s nim nebavili.moja kamoska vravela ze uz nikdy sa s nim nebude bavit a potom o tyZden mu odpustila a,napisala mi to na fb a ja som s nou skoncila a,este mi vynadala. A teraz mi chodi vyklopkavat ze nech jej odpustim ze sa s nim nebude bavit ale ja som ju poslala prec. A teraz sa nemam s kim bavit a chcem ziskat tie kamaratky dve sestry naspet lebo im ta isla na ginpel. A ja som sa raz s tim ciganom hadala na fb a som mu napisala ze,sa s nimi buden bavit a on ich neznasa a on im to isiel vykecat a ja,som mu klamala. Oni mi poton napisali ze sa so mnou nebudu bavit a mozno to iba zosrandy. Tak mi prosim poradte a vopred dakujem

Mimulus

winki pekný a pravdivý výrok - no čo ak stratíme niekoho koho sme mali veľmi radi a tá bolesť nikdy nezmizne?

winki

Minule somčítala jeden výrok čo sa mi sem celkom hodí: Ak človek čo patril do tvojho života z neho odíte, znamená to, že jeho úloha v tvojom živoje sa skončila.

Mimulus

Možno je to len môj názor a mnohí ma tu odsúdia ale mala by si na ňu zabudnúť. Ako tu už bolo napísané ľudia sa menia a hľadajú stále niečo nové. Priatelia neprichádzajú a neodchádzajú! A kamaráti tak isto nie!
Napíšem to jednoduchšie - aj ja mám veľa kamarátov a niektorých poznám už 29 rokov ale ako je rok dlhý tak sa mi nikto z nich neozve. Na druhej strane keď sa stretneme tak je to super. No a s priateľmi to je už iná kapitola - radšej sa k nikomu nepripútaj tak aby Ťa mohol zraniť ak náhodou z Tvojho života odíde. Nech si tu píše kto chce ale prežil som to a viem o čom hovorím.

Magy

konik080 - ludia sa menia a najme v obdobi dospievania casto prijimaju nazory inych, niekam sa "zaraduju". myslim ze nasilu nema cenu cokolvek riesit. budes musiet zrejme spravit hrubu ciaru za vasim priatelstvom a ist dalej svojou cestou.
prudko doporucujem NEREAGOVAT na ziadne provokacie. ignoracia voci nej je to uplne najhorsie (a zaroven aj najlepsie), co jej mozes spravit. chapeme?

konik080

Moja naj kamoska (bývala) sa somnou prestala bavit kvoli tomu ze zacala chodit s jednou kravou .. a teraz ma ohovaraju a ovladaju proti mne cel tredu a vypisuje mi sprestosti .. teraz sa len hadame a hadame :( newiem ci to mam nechat tak ci co :( co mam robit??..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratila som naj kamosku - Fórum - ZDRAVIE.sk