Kondom!!!

džungala

zdravím, rád by som sa opýtal na trocha intímnejšiu tému, snáď mi bude vedieť niekto poradiť. Pred pár dňami sme mali s priateľkou intimitu, šli sme \"na čisto\" ... \"mazivo\" ktoré sa vylučuje pred ejakulátom obsahuje taktiež spermie ? môže priateľka oplodnieť aj z takého čosi ??? Vďaka za radu

o

durex je najkvalitnejší, najlepší. veľa sme ich vyskúšali ale durexy sú najlepšie a tie ultra tenké. Používame ich už 5 rokov a nepraskol.

durex

stoji rozne , ale neodporucam nam praskol!!!! mali sme ten ze pre lepsi pocit oboch..tak som mala taký skvelý pocit z toho ze som celu noc nespala...

niekto

selesta sa chces zabit ??? nerob to lebo si vaznemozes ublizit hak aj tabletka po su riadne svinstva
neviem si predstavit ze by to bolo realne mozne otehotniet s kondomom ked pouzivas hak
ako prepac to skor otehotniem ja :o)

veverqua

Selesta neblazni! ked si sa raz rozhodla HAK uzivat, nemozes sa k tomu stavat stylom, ze aj tak to nie je na 100%, to ju potom nemusis vobec uzivat, ked jej neveris. Cize ak tomu dobre rozumiem, uzivas HAK, k tomu pouzivate aj kondom, kedze sa pytas na znacky a ceny, a este ta zaujima aj tabletka PO! Neuveritelne! Uz chyba len pesar. Tolko investicii a uplne zbytocne! Uplne ti staci HAK, ber ju pravidelne a o nic ine sa nestaraj. Ale ked uz velmi chces vediet o tych kondomoch, tak nam sa tiez najlepsie osvedcili Primerosy, nie su predrazene ako Durexy a aj lepsie sa s nimi naraba. A co sa tyka tabletky PO, uvedom si, ze su to strasne silne jednorazove hormony, ktore do seba inak ladujes aj spolu s HAK...