AKO TO "ZNICIT" :)

Príspevok v téme: AKO TO "ZNICIT" :)
sinderela

AHOJTE....PROSIM VAS PORADTE MI NEJAKE CVIKY,RADY ALEBO PRISTROJ AKO NAPR ROTACNY KRUH NA ZNICENIE BOKOV...TEDA MYSLIM TEJ CASTI TELA KTORA ,,ODSTAVA,, ALEBO SKOR PREVISA Z NOHAVIC...:D...MAM POSTAVU JABLKA A TATO CAST TELA JE NAJHORSOU...A CHCELA BY SOM SA JEJ ZBAVIT...NEPOZNAM NIJAKE CVOKY NA TO TAK PROSIM O VASE RADY...A AKO VY ALEBO VASI ZNAMI TO ZNICILI...VOPRED DAKUJEM... :)

PS:POMOHOL BY TEN UZ SPOMINANY ROTACNY KRUH ALEBO HULA HOP ALEBO NIECO PODOBNE??? DIIIK :)

v

mne sa podarilo zhodit z bokov len vďaka strave.aj vo fitku mi povedali,ze jedina moznost ako sa toho zbavit je menej jest:)

suzen20

nejake cviky na boky..ja necvicim nic ale je plno cvikov na nete...a ja myslim tu cast co ja viem ked si das nohavice tak to co tak trosku vytrca..no boky =)ja mam tiez pas 72 a zadok 100 ale ja chudnem a pre tym som mala pas 78, boky 94 a zadok 105..schudla som 6,5 kil..

drzim vam palce!!

hlava

suzen
a to ake cviky mas na mysli? inak.. vies co myslime? my nemyslime boky ako zadok, ale skor bedra.. ta cast tesne pod pupkom, ale na bokoch.. rozumies ako? ja mam pas do 72cm a tie bedra mam 92cm!! a zadok 100cm.. viem, ze aj zadok mam velky, ale tak podla mna oproti tomu pasu je to brutaaalne vela tie bedra.. a neviem sa toho zbavit...

suzen20

ja mam ploche brucho a vyrazne boky..schudla som z nich z 94 na momentalnych 87 a to upravou stravy...takze odporucam upravit stravovanie+cviky a podla mna to pojde!

amika

baby,ale to neschudnete len ked budete na rotacnom disku cvicit,ved to neni len tak. treba zmenit jedalnicek,nemysim ziadnu dietu,len jest menej a casto,pit vela nesladenych cajov,vodu a co sa tyka cvicenia,tak treba sa sustredit na kardio cvicenia,aby ste zacali palit kalorie,cize beh,rychla chodza,bycikel,tanec,aerobic,plavanie atd...