Vysoký pulz - vyše 100

ZoOm

Zdravim.. Tiez mavam vysoky tlak.. Mam problemy z videnim ako keby... Kedvlezim tak som poriadku. Nemam chut do jedla a mam zlu naladu. Vecer som hore aj do 3 pokial zaspim a spavam aj do 1 dnej poobede. Neviem uz cim to moze byt ani ako zrazit tlak nizsie... Vsetko to zacalo ako ma seklo v krku.

ZoOm

Zdravim.. Tiez mavam vysoky tlak.. Mam problemy z videnim ako keby... Kedvlezim tak som poriadku. Nemam chut do jedla a mam zlu naladu. Vecer som hore aj do 3 pokial zaspim a spavam aj do 1 dnej poobede. Neviem uz cim to moze byt ani ako zrazit tlak nizsie... Vsetko to zacalo ako ma seklo v krku.

Jaqueline

Rescue84 ak ide k mojmu tlaku, tak kávu pijem 1x denne slabu, životosprávu mám ukážkovu, ja mám tlak z kortikoidov a nepijem žiadne kolové nápoje (len čistá voda, max citron, jablčný ocot - ráno, bylinkové čaje nesladené), proste zdravá výživa je na prvom mieste (167cm,53kg). A užívam magnosolv (horčík od lekára).

Rescue84

čo sa tyká vysoke tlaku tak skuste si kupit magnezium b6 šumive nebo mineralku magnezium b6 to vám pomože znižit tlak a vysokého tlaku ide oto či obezní nebo celkovo može to bejt aj s kavy nebo iného napoja obsahom atefamin nebo kofein pošlite my obsah napojou čo pijete a ja vám poradím také zla životo správa ktomu vedie

Jaqueline

Treba ísť na kardiológiu nech sa na to pozrie lekár, ja mám vysoký pulz, ale aj vyšší tlak. Mám na to lieky, čo beriem pravidelne a odvtedy mám aj pulz aj tlak ok. Ak je veľmi horúco a necítim sa dobre, len si vezmem dávku liekov naviac a je ok. Netreba to zanedbávať, mne vyskakoval pulz aj na 150-180 a tlak viac ako 160/110 /mám 30 rokov/

lucka111

Viem ze to sem nepatri ale potrebujem poradit liecim sa uz desat rokov na psychyatrii beriel lieky na ukludnenie som dost labilna posledne 3 mesiace prezivam velky stres prejavuje sa neustalim busenim srdca, trasenim ruk, nechuti mi jest,nemozem spavat , potim sa.... Dr mi na preventivnej prehliadke zistila krv v moci mna ale nic neboli ani brucho ani pri moceni netusim s coho to moze byt moze to byt podla vas s toho stresu a vysokeho tlaku? Ma niekto s tym skusenosti?

Shayleen

Tak to budeš mať jedných tých liekov. Môj manžel berie tiež AD a mal vždy vysoký tep aj 120 keď ho bral menej tak mu už bolo lepsie. Skus sa poradiť lekárom

kacena22

Beriem alventu,kventiax,spitomin aj vasocardin na to busenie....a aj tak ma ide odvalit....ja uz neviem co so mnou....