Epigen na gen.herpes

lilipo

cize mi pomoze pri potlacani virusu aj ked sibudem zvysovat imunitu vitaminmi a podobne? pouzivam epigen mast, spravili sa mi take malicke bradavicky spendlikove na genitaliach ale zmizli mi. ale citala som ze ked nebuduliecit zvnutra. pomoze zvysovanie imunity?

silviia

ano, epigen, vynikajuci na vsetky druhy herpesov, vratane pasoveho oparu. je sice len lokalny ale ma dlhodobe ucinky a moze sa pouzivat aj preventivne-je neskodny. mam odskusane na recidivujuce a nehojace sa herpesy

RNG

Epigen spray(novsie Herpigen, lebo tam bola kontraversia s hormonalnym liekom epigen/epogen/procrit/erytropietin, ktore sa pouzivaju na posilnenie vytvarania cervenych krviniek) ma aktivnu zlozku glycyrrhizinicku kyselinu(vytazok zo sladovky=licorice=glycirrhyza glabra). Tato ma silne antimikrobialne ucinky, pouziva sa aj v inych povrchovych vyrobkoch, ako skin cap na acne.

Prenika cez kozu a potlaca miestne premnozene virusy.
Zialbohu, len miestne a kedze virusy su v celom tele, treba ich potlacat hlavne antiviralnymi doplnkami, branymi oralne.
a zase ru pripnem na antiviralne doplnky
Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)