budeme mat jeden rok!!!

lenuliatko

no uplne malinke babo :D mame teraz take tazke dni.lezali sme v nemocnici dva dni pred vianocami s kolikou.bolo to tazke revala az bola modra.ale uz sa to zlepsuje masirujem a tak :)usmieva sa a je spokojna.aj doktorka povedala ze vidno na nej ze je spokojnejsia :)

ivanka_83

ty jo!to je take male babo?uz ju netrapia koliky?aj tak si myslim, ze po 3 mesiaci zivota, nebude mat ziadne take problemy..

tinka228

náš malý je taký pomiešaný. pri určitých grimasách som to celá ja a inokedy zase ocko. ale keď už tak úplne najviac sa podobá na môjho otca. už mi to povedali viacerí.

ivanka_83

a nam stale vraveli, ze je po mne.a ten moj bol fakt nestastny.a potom kamarat nas, ze cely po tatovi.a dalsi, to same povedal.a ja mu na to, ze zle jazyky tvrdia, ze sa vobec na tata nepodoba...a on hned, ze nie.podoba.ale viete co?viete kto to tvrdil?zenske!a medzi nimi svokra a svagrova!no ale ten moj pochopil, ze tie krasne oci ma po nom...

lenuliatko

moj manzel sa raz rozhdodol teda aj ho vo firme urcite podpichli aby priniesol malu ukazat.no tak sme prisli vsetci ju obkukali a jeden kolega mu povedal ze ale ved sa na teba vobec nepodoba.to je tvoja dcera?bol rozzureny :D ale tak podoba sa nanho velmi.uplne ma jeho usta aj usmev :D

tinka228

ivanka veď to je fakt len vtip. mne zase môj kolega na malého furt povie že celý poštár. a my máme poštárku...

ivanka_83

ocka vzdy potesi, ked sa dieta podoba na neho.inak kolegyna povedla v praci tomu mojmu-ma maleho na velkej fotke na stole vo vianocnom oblecku-ze je pekny, cely po susedovi.no bol to vtip.ale mne to zas tak moc vtipne neprislo...