udrel vas uz niekto po guliach tak ze ste vracali??

Príspevok v téme: udrel vas uz niekto po guliach tak ze ste vracali??
nestastna23

strasne sa hambim ale stala sa taka vec... s priatelom sme sa navzajom provokovali a vytocil ma a asi som neodhdla svoju silu a pestou som mu udrela no po jeho muznosti. vtedy sa mi obratil zivot na ruby. on stihol z posledneho dychu povedat ze som p*** a zavlil sa na postel chvilu lapal po dychu potom sa roztriasol zacal vzdychat a plakat. ked sa po pol hodine postavil chodil iba so strasnym seba zaprenim. parkrat vracal a cikal samu krv. siel do nemocnice k lekarovi ten mu len dal inekciu proti bolesti. dnes sa mu bolesti zasa vratili...
bojim sa co mu moze byt??? ake moze mat moja blbost nasledky prosiiim poooomoooc!!!

ivanka_83

muzsky pohlavny organ nieje chraneny ako zensky.my zeny ho mame v tele.muzsky je vonku.ale je velmi citlivy.moze mat komplikacie na cely zivot.a ked bude v poriadku tak dakuj bohu.co si urobila bolo nechtiac.lenze to nikoho nezaujima...

sajfina

nech beží k urológovi minimálne,môže to mať dosť vážne následky,hlavne ak močí krv a zvracia,ale dúfam,že mu to prejde,je to mužov najcitlivejší orgán,tak nabudúce opatrnejšie=(

mary-anne

kazdy ma na to svoj nazor.. mne sa to uz tie kolko krat stalo, sice urcite nie az tak silno..ved to prejde a bude zas dobre.

iiiiiiiiiiiii

a toto sa nehnevajte,to je dobra debilina ze ked sa s niekym blaznim,tak mu dam pastou do vajec,a akoze som nechcela...keby to urobim mojmu neviem....muzi su na toto moc citlivy

mary-anne

no ale kazdy tu do nej huci,ze to sa nerobi a tak,ale uz sa stalo,takze to je jedno,teraz potrebuje radu a mozno psychicku podporu,ze to bude dobre..
tak niekedy sa stane, ze ked jeden toho druheho nejako veelmi vytoci,tak ho chce zranit na tom najzranitelnejsom mieste..niekedy umyselne,niekedy nechtiac,vsetko je mozne..