Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

jessika

čaute kočky moje.takže som sa odhodlala na ten vitamínový deň dnes.ešte sa držím lebo včera som jedla normálne.uvidíme ako to dopadne.takže zajtra by mala byť voda.pokúsim sa len sa trocha bojím lebo ideme celý deň zajtra von zbierať cesnak.no na ten vodný deň to bude obrovská výzva a dúfam že mi tam vonku nebude zle.ak vydržím tak ho budem držať.je to dosť namáhavá práca na to aby človek nemal v sebe žiadny príjem energie.no veď sa ozvem ako som dopadla.a vy ste začali s tým ovocným dnes?

meduska

ahojte - dnes teda ovocny den a v piatok vodny . . .ok-tesim sa-je to pre mna vyzva!
vcera som zasa papkala-ale namiesto cokolady a bonboniery som dostala melon-takze dnesny ovocny den urcite zvladnem.Stretavku uvidam, ale kde? uz som aj pozabudlala-odkial ste kočky. Ja Trenčín.

lochneska

Heh baby, to je v pohode, ani ja som nemala den ako by mal byť, aj ked bol bielkovinový, no dostala som obrovsku chuť na fornety :( Ale boli dokonalé :))
S tým stretkom to ešte poriešime, nie je to zlý nápad !!!
Inak od štvrtku do utorka ma tu neuvidíte, odchádzam do Prahy - na svadbu :(

jessika

ach jaj.kočky moje asi dnešok nevyšiel nikomu:(aj ja som ho teraz pokazila.aj ja som sa pekne najedla.
vieš čo džanuška moja?to stretko sa páči aj mne:))) ja by som bola za!!! ani to nie je taký zlý nápad.mohly by sme to pekne osláviť keď sme sa tu už takto spoznali prečo by sme sa nemohly spoznať aj osobne.mne sa tento nápad až privelmi páči.kto by bol ešte za?
no ten môj vodný nápad sa mi páči menej ale asi nám iné východisko neostáva len si ho vážne dať.ani ja neviem klesnúť váhou dole.alebo držím váhu alebo pokašlem diétu.a toto ide dookola v poslednom čase.takže ak súhlasíme všetky tak v piatok bude deň vodný.a vo štvrtok zas vitamínový.som za.

Džana

Meduska, nič si z toho polavenia nerob! hovorím, ja som si to dnes pokazila zase o deviatej večer!! :( Ale zajtra sa pokračuje a je tesne pred nami vodný deň, tak nám svitá nová nádej na nové pekné číslo na váhe! :) Takže úsmev na tvár, hlavu hore a ide sa ďalej! :))

Džana

Jessulik a ty si teda Silvinka? Teeeda! :o) Takže Silvika, Zuzka, Stanka a Janka :) To je štvorka :))) Ale pekná, čo poviee?? :) a inak mi to celkom začalo vŕtať v hlave, že by sme mohli niečo v auguste zorganizovať :) Nejaké hromadné stretko :)

Džana

Čautee.. no ja mám za sebou ďalší deň. Celý deň prebehol v úplnej pohodičke, keď som prišla z práce, trošku som bola popracovať v záhrade. a teraz som prišla dovnútra a zase mi šiblo, tak som podzobala z každého trochu :( Mne sa tá váha zase úplne zastavila.. Asi treba ten vodný deň, ako myslím Jessuli spomínala. Lenže ja sa trochu bojím toho vodného dňa. Pamätáte, teda asi len Jess, ako mi bolo na druhý deň neznesiteľne zle?? a ďalšie dva dni som mala úplne v čudu žalúdok... Ale ja by som to nejako predsa len skúsila. Je to pre mňa taká nádej, že sa tá váha pohne smerom dole... čo veľmi po tom túžim!!! :) Takže čo taký piatok? (v prípade, že by mi zase bolo tak zle, tak aspoň v sobotu nemusím do práce!!!) len viete, že deň predtým musí byť ovocný! vychádza vám to? prípadne si to prehodíte aby to vychádzalo????