po tabletke "po"

bobekk:(

a este k tej hlavnej otazke ci ma ta tabletka nejake nasledky tak ja som pocitila len zavrate a bolesti zaludak.

bobekk:(

a este k tej hlavnej otazke ci ma ta tabletka nejake nasledky tak ja som pocitila len zavrate a bolesti zaludak.

bobekk:(

Ahojte.som 17-rocna a asi dva mesiace spat som uzila tabletku ,,po".Kamoska mi hovorila ze ak je tabletka ,,po" uzita co najskor tak zabera 100%.myslim ze aj hej bo od vtedy som uz mala dve mesnstruacie,ale na nete som zasa citala ze jedno dievca uz malo tri menstruacie za sebou a zistilo ze je tehone...no neviem ci izula tabletku ,,po".no ajstak sa bojim aj ja:(( moze mi niekto len poradit alebo ma uistit??? dakujem vopred.

me for me

ahojte,no ja som escapelle uzila tiez..nelutujem,kedze mozno by som prave v tychto dnoch kocikovala:)ale mne to prevratilo vsetko..islo to zo mna von horom dolom..a kramy som mala skoro 2tyzdne..no cyklus mi to nerozhadzalo vdaka tomu,ze mesiac na to som si dala predpisat antiku:))

anitta

ja som tabletku po brala len raz a nic zle mi to neurobilo....menzes som dostala len o 4 dni skor a bol slabsi ako zvycajne....

infinity

veveveverica: jasne ze moze,ved je to poriadne svinstvo a riadny zasah do tela...ale casom by sa ti to malo napravit.

infinity

Ja som uzila escapele a vobec nic mi nebolo,...Cakala som zavrate,rozhadzany ciklus a pod.,ale nastastie nic s toho a musim uznat ze je to naozaj velky zasach do tela a naozaj velka davka hormonov,nam vtedy s priatelom praskol kondom a nebola ina moznost,pretoze babo si nemozeme dovolit :)

veveveverica

holky, môže tabletka "po" spôsobiť silnejšie a bolestivejšie krvácanie ? máte niektorá s tým skúsenosti ??

tabletka po

no prave som si robila test , tak podla vsetkeho nie som tehotna ale tak o cca tri -4 dni spravim dalsi, tak dufam ze aj ten bude negativny , inac babo s priatelom chcem , ale najskor tak o tri styri roky, lebo teraz nie su financie, a rodicia by nam pomoct nemohli, ale tak isto uz nie som decko ani ziadn a15nacka, ale dnesna doba je dost tazka..no a dufam ze uz v zivote nebudme musiet pouzit co i len 1tu tabletu, lebo som si vedoma ze je to riaden humus, ale osud si s nami asi zahral, lebo stale sa chranime no dajak to nevyslo..