NECAKANE ....!!!!

Príspevok v téme: NECAKANE ....!!!!
slzicka123

Prosim, pomozte mi, som uplne na dne, po dvoch rokoch mi moj "vyvoleny" napisal ze sa chce rozist - vraj sa uz newieme ani porozpravat - pritom to absolutne nie je pravda, proste som ostala v soku, lebo setko je Okey a necakala som jeho sms v zmysle: v poslednej dobe sa nedokazeme ani porozpravat, ma to este zmysel? - pritom normalne sme sa bavili, mali sme jednu vymenu nazorov, ale len teraz pred par dnami, ohladne znamok zo skusok - takze banalita - a predtym asi v novembri - tiez banalita - ziadna hadka!!!! Prreco teraz toto? Co sa stalo? ... myslite si, ze uz ma prestal lubit? je v tom ina? prestala som ho bavit? .... je tolko odpovedi ale newiem ktora je ta prava a ani to nezistim, chcem len vas nazor, dakujem :(((

slzicka123

ano ospravedlnujem sa, som naozaj mimo, takze som si asi neuvedomovala ako to pisem, ano sme spolu uz vyse dvoch rokov, a dnes rano ma prekvapi z nicoho nic sms, ze asi to uz nema zmysel, ze sa nedokazeme ani porozpravat, ze lepsie bude ak to ukoncime..... pritom normalne sme jednali v poslednej dobe, nehadali sme sa nic, samozrejme vymeny nazorov musia byt, ale u nas to nebolo caste, proste raz za mesiac mozno jedna mala vymena nazorov, nic viac, preto nechapem preco napisal ze si nerozumieme :( a ze to chce ukoncit..... proste prislo to ako blesk z jasneho neba, absolutne necakane! keby bol dovod, nejaka hadka a nasledne ta sms, tak to pochopim, ale takto nie.... a dakujem za odpoved (mame 20.rokov obaja)

andy

Neboj, nepozerá sa každý len na seba. Len si to napísala dosť nezrozumiteľne. Tak po poriadku - chodíte spolu 2 roky, potom ti napíše takú sms a potom bolo čo? Už ste sa ani nestretli, nerozprávali?

slzicka123

tak sory, som na vyske a akurat mam skusky! ... cakala som od ludi aspon trosku podpory, ale ako vidim, kazdy je zaujaty len voci sebe.... DAKUJEM