Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

:-(

malickasom, ja tiez obcas cosi vydrazim na ebay..ale v prvom rade pozeram postovne..pretoze mam taky pocit, ze niektori to tak robia, ze cenu odevu sice daju nizku, ale postovne napocitaju nehorazne..a orientujem sa tam nie podla velkosti, co tam uvadzaju, ale vzdy si pozeram miery(u siat obvod hrudnika, pasu a bokov), zatial som sa vzdy trafila.

malickasom

inak ja si po mojich skuskach asi vymenim satnik za vacsiu velkost :-) coko coko cokolaaada...
a nasla som v britanii jednu zaujimavu stranku, zalozila ju tusim nejaka navrharka ale neviem si spomenut nazov, funguje to pre baby z uk, ze tam mozu predat veci co nenosia, alebo co si kupili a nechcu alebo mozu si tam vymenit tricko za tricko, alebo pozicat, najdu sa podla mesta...prislo mi to take celkom originalne

monika+íá

ano na ebay su nadherne veci človek tam najde fakt uplne vsetkko čo ho napadne ale mas pravdu ze ta cena sa potom s postovnym nabali ovela. ja drazim len take prkotiny maličkosti fakt to beriem len ako zabavku lebo malo kedy na aukciach najdes aj niečo čo by ti sadlo. ked sa pači farba, nesedi velkost a podobne

monika+íá

smajlo neries stale to slovne spojenie sliepka z chatrče ta baba to myslela inak ako si ty pochopila. vlastne mi to je jedno. určite tu nikto ludi nesudi podla toho čo , kde a za kolko nakupuju.

malickasom

ja som raz skusala aukciu na ebay ale ked mi naratali postovne a balne tak som to odmietla :D a kde pozeras aukcie? mne sa paci ten system ze kupovat cez net, len sa bojim ze netrafim velkost...
inak ked som bola taka teenage a som chodila s nasimi na dovolenky tak som si vzdy doniesla kopec veci, hlavne z takych tych poulicnych trhov v taliansku, tam sa dale krasne veci vyhrabat tiez za smiesne ceny...

monika+íá

ano presne tie plavky som mala na mysli tiez som si okukavala stranku včera a niektore kusky boli fakt suprove. len teraz som po porode velmi schudla, este viac ako pred porodom tak este uplne nemam presne v oku čo a ake mi treba tak neviem či si trufnem teraz objednať plavky takto asi si to budem musieť najprv poskusať naostro

:-(

ano, bolo by to pekne mat sponzora..ale nepestujem ziaden sport tak, ze by som jazdila zavodne, aj ked len ako amater..takze kupujem aj na trznici, aj u cinana, mam jedno znackove tricko a mikinu, co som si doniesla z anglicka..ale preto dufam hned nebudem vymleta sliepka z chatrce..;) a pravdupovediac, ani k zivotu tie znackove veci nepotrebujem..su omnoho dolezitejsie veci, ako platit za to, ze v cine na tricko nasili nejaku znacku :)

malickasom

victoria´s secret som minule pozerala na nete, lebo som hladala pekne plavky, mali tam aj celkom zlavy, ale na moj studentsky prijem stale trocha drahe. inak neviem ci je obchod niekde v na slovensku. v usa som sa do victorias nedostala akosi...ale na tej ich stranke sa daju najst fakt super kusky..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete? - Fórum - ZDRAVIE.sk