zvlastne po-menstruacne vytoky?

Príspevok v téme: zvlastne po-menstruacne vytoky?
johankaa

milé dámy, prosím vás o radu. dnes je 7 dní odkedy mi začala menštruácia. včera mi skončila nadobro aj s výtokmi, ale prvýkrát sa mi stalo to, že mi odpadávajú von malilinké akoby uschnuté kúsočky toho, čo sa vyplavuje počas menštruácie. neviem prečo to tak je. môže to byť preto, že som počas menštruácie použila s priateľom vibrátor? Alebo stačí vnútro vypláchnuť Tantum Rosa?

ivu007

caute baby, viem o com hovorite aj ja som to mala...neberiete nahodou antikoncepciu prvy alebo druhy mesiac? ja som bola teraz na gynekologii a doktor mi nasiel na krcku maternice tzv. ectropyum - malu ranku...ked uz spominas ten vibrator mohla si tam nieco natrhnut vnutri a kedze si mala menstruaciu tak si to pripisovala menstruacnej krvi teraz ked ju nemas tak to uz rozoznas...mozno ti to krvaca preto...tieto ranky sa nerobia len mechanickym poskodenim ale aj tym ze vystriedas partnera (kazdy clovek ma ine bakterie) alebo prekonanim nejakej infekcie...no byt tebou by som isla k lekarovi lebo toto je len jedna z mnoho pricin preco to moze byt...

ema1987

no ja ty newem povedat ale ja mam presne ten isty problem vo stvrtok minuly tyzden mi skoncila menstruacia a od nedele to tiez zo mna tak vychadza a dneska je uz stvrtok ale je to takej hnedej farby.uz som si aj robila test ci nahodou niesom ale nic tak newem skus ist radsej ku svojej dr. bude to asi najistejsie aj mne treba ist