Zajtra mam rande, ale....

matus

No ja som to trapne ticho zazil dnes... ale pozereli sme si vzajomne do oci a videll som ze je je to tiez takesmiesne :) tak sme sa na tom zasmiali, no co uz... Ja proste nedokazem hovorit v kuse o niecom... a ta osoba sa mi velmi paci... myslim ze aj partner musi byt natolko chapavy ze pochopi to trapne ticho, a aj napriekk tomu prijme pozvanie na dalsi spolocny vecer :)

nikus

noo ziadne temy by som ti neradila..jednoducho..treba sa odviazat a kecat to,co ta ako prve napadne..iba vtedy to pojde..lebo take nasilu otazky su fakt onicom...hlavne nebud ticho..radsej trepni nejaku kravinu..a uvidis, ze to pojde...ja to tiez tak robim,ked som s nejakym chalanom vonka...a vzdy je super:D..aj ked tie moje vylety sa nedaju povazovat za rande..alee iba take kamaradske stretnutiaa..ja viem, je v tom rozdiel..ale ked idem s kamaratom co sa mi paci, tak mam co robit..este ked sa zacnem cervenat:D..no goool..ale tak drzim ti prsty teda..nejak to zvladnes;)

kika14562

PRESNE AJ JA MAM TENTO ISTY PROBLEM A MAM 18 A KVOLY TOMU SOM ESTE NIKDY NEMALA CHALANA..LEBO VZDY KED SOM SA MALA S NIEKYM STRETNUT TAK SOM NEMALA NA TO ODVAHU LEBO SOM SA BALA TOHO TRAPNEHO TICHA ALEBO AK SOM SA STRETLA TAK SOM SA LEN STRAPNILA.. :( JA TIEZ NEVIEM O COM MAM HOVORIT.. :( OBDIVUJEM LUDI KTORI DOKAZU HOVORIT STALE NIECO.. :( PROSIIM POMOZTE AKO SA ZMENIT

olina.

aj ja mám podobny problém. tiež sa mi často stáva, a netýka sa to len rande, že ostane ticho. ja nedokážem udržiavať rozhovor. Ale najhoršie je to fakt s tým rande. A to mám 26 rokov. Po prvom predstavení, oboznámení, kde kto pracuje, čo robí, poprípade záujmy, počasie, nastane ticho. Tak o čom sa zvyknete rozprávať. A o čom na druhom, treťom rande.?