HIV!!!!!!!

Príspevok v téme: HIV!!!!!!!
klaudia1207

mám iste problemy,uz os oktobra som pravidelne chora asi 5 krat, 1x to bola nejaka bakteria v nosovej dutine a potom len klasicky nadcha(problemy z nadchou mam uz dost dlho, aj pred tym ako som sa s partnerom spoznala) a teraz naposledy mierne opuchnute mandle...mala som len jedneho partnera a obavam sa ze by mohlo ist o hiv je to mozne??

aidsweb

myslim si, ze taketo priznaky nemusia znamenat HIV, ale ak si spravis test, tak budes mat aspon pokoj v dusi... takze, ako uz hovorili, 3 mesiace od rizikoveho styku. tu mas zoznam miest kde si ich mozes dat urobit:
Národné referenčné centrum pre prevenciu HIV/AIDS
na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave
Limbova 12, Bratislava
Telefón: 02/593 701 44
e−mail: danica.stanekova@szu.sk
Odbery sa vykonávajú
pondelok a streda od 9.30 do 11.00 hod.
Výsledky si vyzdvihnite
na ďalší týždeň v utorok, štvrtok, piatok od 8.30 do 12.00

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Košiciach
Detašované pracovisko - ulica Senný trh 4
Oddelenie HIV/AIDS, RNDr. Igor Masica
Telefón: 055/622 18 13
e-mail: ke.aids@uvzsr.sk

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Banskej Bystrici
Cesta k nemocnici 1, 975 56 Banská Bystrica
Odbor epidemiológie
Telefón: 048/436 74 43

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trebišove Jilemnického 3370/2, Trebišov

Ordinačné hodiny: Pondelok - piatok od 7:30 do 15:00 Informácie, objednávky: Telefón: 056/666 01 98 e-mail: tv.tintova@uvzsr.sk

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Rožňave Špitálska 3, Rožňava Ordinačné hodiny: Utorok a streda od 7:00 do 13:00 Informácie, objednávky: Telefón: 058/732 32 57 - 58 e-mail: rv.donovalova@uvzsr.sk

- Tvoj obvodný lekár

viac najdes aj na: www.hiv-aids.webnode.sk

niekto

aids sa moze prejavit aj 10 rokov od nakazi
daj si urobit testy spravi ti ich kazdy lekar
hiv sa da zistit po 3ch mesiacoch (pocul som ze aj skor nejakymi spec. drahimi testami o tom ale nic neviem)