Ocny lekar v Presove

mirka 23

Ak sa nemylim, tak v PO je iba jediny kontaktolog a to je Lazorikova. A ešte ako pišeš v meste v Beka Optik. Pokial ja viem, nič ine tu nie je. A prečo nechceš isť k Lazorikovej?
Inak potom šošovky si objednavaj z netu, je to lacnejšie.

jankaaa1

prosim poradte mi nejaku ocnu lekarku v presove, ktora by mi aj objednavala sosovky , a aby ma neposlala do beka optik k Lazorkovej ....vdaka

kuriatka

v poslednom období ma bolia oči, pracujem
s počitačom, mam problem s vysokým tlakom
a začína mi šedý zakal na jednom oku, prosím o pomoc čo s tým, a bolí aj hlava

monica gazpio

Z počutia mojej babky viem, že Dr. Katarína Grešova je dobrá. Je s ňou veľmi spokojná. Žiadnu inú Ti poradiť neviem. Dúfam, že sa rozhodneš čo najlepšie.

rada

dr.cencarikova je teraz na levocskej v poliklinike tam sa len objednava ma tam stale kopec ludi co svedci o tom ze je dobramam aj kontak ale asi sa to nehodi tu pisat

majka_

podla mna je dobry lekar dr. Kmec vo vojenskej nemocnici - to som len pocula ale kazdy co viem si ho chvali. ja chodim ku dr. Vanovej, ktora je v podstate tiez dobra - bola som len raz u nej, ale aj ju si ludia chvalia.

radim ti martaxy... nikdy nechod ku dr. Hurtukovej. je otrasna... ja som od nej odisla a je drza.

krpec

ahoj, nech si kazdy vravi ci chce ja viem z vlastnej skusenosti, ze v PO su vsetci skvely. Dr. Kleinova.. ordinuje na sidlisku 3., cely kolektiv v nemocnici na ocnom - len k nim je problem sa dostat, lebo maju svoje pripady pridelene nemocnicou a tiez Dr. Cencarikova... ale ona pracovala tiez v nemocnici.. neviem ako je to s nou teraz. Klobuk dole pred nimi..Nechapem ako z bratovho oka- ak sa po uraze tak dalo nazvat dokazali spravit plne funkcny organ. Uzasne..