dierky v dasnach

Príspevok v téme: dierky v dasnach
jacub

Zdravim. mam taky problem. Vcera vecer pri cisteni zubov som si vsimol, ze okolo jednej stolicky mam take citlivejsie dasno. Kukal som nato v zrkadle a mam na dasne okolo stolicky, zo strany k licu ako keby take male dierky. Pri stlacani z toho nic nejde, je to trochu bolestive a tie dierky maju taku fialovu farbu. Nikdy som daco take v ustach nemal a celkom sa mi to nepaci. Usta si umyvam pravidelne, pouzivam ustnu vodu aj medzizubnu kefku. Stretli ste sa s tym dakto? Bohuzial to musim riesit bez zubara zatial, kedze ten moj byva na opacnom konci SR:(

kamoska

ja som okolie fistule nikdy nemala opuchnute, a to ze ti z toho nic nevyteka moze iba znamenat, ze sa tam toho robi malicko a priebezne sa to slinami vyplavuje. Tea tree olejom nic nepokazis, vyskusaj, nestoji vela - do 200 Sk. :-)

jacub

Praveze ten zub nieje mrtvy. Ako asi 4 mesiace dozadu mi ho zubar opravoval, bo v nom bol kaz vcelku velky a bolieval ma, no odvtedy zub neboli. Len to dasno je take divne. A som si ties myslel, ze to bude hnisave, aale som to poriadne postlacal a nic z toho neslo ani to neni opuchnute.

kamoska

pokial mas ten zub mrtvy (vytiahnute nervy) tak ide o hnisave vacky na koreni - fistule, aj ked mam pocit , ze fistula byva iba jedna...zatial skus potierat Tea Tree olejom a kup si tabletky Q10 tie su dobre na hojenie ďasien.