Navlnene/kucierkave vlasy

Príspevok v téme: Navlnene/kucierkave vlasy
vlnka

Ahojte,
nevie mi niekto poradit ako si viem vycarit take vlnite vlasy? nieco ako toto:
img.bleskovky.sk

Ani neviem, ako ich nazvat. Kucerave to pre mna nie su, skor dobre navlnene (?:D). Nemam ponatia, natacky mam, ale po ziadnych by mi vlasy takto nestali, to mi vytvori kucery, albo ani to, iba zvacsia objem, to iste kulma atd., popripade nejake penove tuzidlo? Skusala som take ruzove "absolute curly"od lybaru, to mi este chytilo na nieco taketo podobne, ale nic moc, za dve hodky fuč (pritom vlasy inac nemam rovne, raz vlnite jemne, raz zas zatocene na kucierky na koncoch, CUDNE proste). Popripade, ako sa daju vlasy natocit bez nataciek? Mari sa mi, ze mi raz niekto spominal nieco s vreckovkami na mokre vlasy. Nevie niekto postup? Ako ich do toho zatocit a tak?! Bolo by to super na objem a vzhlad vlasov. Moc dakujem.

suns

cafik babenky, tak tieto vlasky viem spravit:) umyjes vlasy, vysusis uterakom, das nejaky tvoj oblubeny stylingovy pripravok /tuzidlo toto curly ruzove, alebo ine tuzidlo/ no a treba zobrat fen, uteraz a tak tie vlasy uterakom s jednou rokou "mačkať", proste stlacat a pritom trocha susit. Takto: umyjes si vlasy, zabalis do uteraku, ked ten uterak davas dolu - oboma rukami si tie vlasy "navlnis" /dobre slovo:D/, das tuzidlo, proste akoby si "mackala v ruke cesto na kolac:D" - prsty zvieras do dlane... no a cele vlasy takto spravit... mozes aj troska natupirovat, len to treba dobre "pomackat" a vysusit. Prelakovat a hotovo:) a tie vreckovky - to si nastrihas kusy latky - nejakej plachty, zoberies pramen, na jeho koniec zaviazes stred toho pruhu latky, aby si drzala ten "sulec" latky na oboch koncoch, v strede ho budes mat zaviadany o pramen a rulujes rulujes tocis hore ku korienkom. tam to cele nejako zaviazes a hotovo:D

suns

cafik babenky, tak tieto vlasky viem spravit:) umyjes vlasy, vysusis uterakom, das nejaky tvoj oblubeny stylingovy pripravok /tuzidlo toto curly ruzove, alebo ine tuzidlo/ no a treba zobrat fen, uteraz a tak tie vlasy uterakom s jednou rokou "mačkať", proste stlacat a pritom trocha susit. Takto: umyjes si vlasy, zabalis do uteraku, ked ten uterak davas dolu - oboma rukami si tie vlasy "navlnis" /dobre slovo:D/, das tuzidlo, proste akoby si "mackala v ruke cesto na kolac:D" - prsty zvieras do dlane... no a cele vlasy takto spravit... mozes aj troska natupirovat, len to treba dobre "pomackat" a vysusit. Prelakovat a hotovo:) a tie vreckovky - to si nastrihas kusy latky - nejakej plachty, zoberies pramen, na jeho koniec zaviazes stred toho pruhu latky, aby si drzala ten "sulec" latky na oboch koncoch, v strede ho budes mat zaviadany o pramen a rulujes rulujes tocis hore ku korienkom. tam to cele nejako zaviazes a hotovo:D

suns

cafik babenky, tak tieto vlasky viem spravit:) umyjes vlasy, vysusis uterakom, das nejaky tvoj oblubeny stylingovy pripravok /tuzidlo toto curly ruzove, alebo ine tuzidlo/ no a treba zobrat fen, uteraz a tak tie vlasy uterakom s jednou rokou "mačkať", proste stlacat a pritom trocha susit. Takto: umyjes si vlasy, zabalis do uteraku, ked ten uterak davas dolu - oboma rukami si tie vlasy "navlnis" /dobre slovo:D/, das tuzidlo, proste akoby si "mackala v ruke cesto na kolac:D" - prsty zvieras do dlane... no a cele vlasy takto spravit... mozes aj troska natupirovat, len to treba dobre "pomackat" a vysusit. Prelakovat a hotovo:) a tie vreckovky - to si nastrihas kusy latky - nejakej plachty, zoberies pramen, na jeho koniec zaviazes stred toho pruhu latky, aby si drzala ten "sulec" latky na oboch koncoch, v strede ho budes mat zaviadany o pramen a rulujes rulujes tocis hore ku korienkom. tam to cele nejako zaviazes a hotovo:D

sandra33

Vlnka-neporadim asi,neskusala si trvalu ???
ja tiez skusam natacky vseliake,kulmu...a nic,za chvilku mi vlnky padnu,ale ja by som skor chcela ine vlnky ako ty si predstavujes,hadam niekto poradi.