Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

Chiara

Baby pomôžte my asi cca som mala 1 rok biely výtok a potom zožltol a teraz mám 11 rokov a mám čierno hnedý a niekedy je na ňom málo krvi a to mám od utorka

email

Ja mam už druhý deň taky žltohnedy vytok a aj druhy deň ma boli hlava,na vsetko sa hnevam , asi sa mi to blíži že?

RomcaPomocnica

Api to je tažko povedať môžeš to dostať zajtra ale aj o mesiac a ak máš dosť silný výtok tak tú intímku môžeš

Api 5

V máji som mala 12 rokov a asi rok mám výtok. V triede máme 8 dievčat a 5 to už ma ja a dve spolužiačky to ešte nemame. Asi raz za mesiac vraciam( niekedy aj viac krát do mesiaca. Trvá to asi pol roka)a bolí ma podbruško. Chcem sa spýtať keď mám výtok mám si dávať vložku alebo nie? Kedy to asi dostanem?

liliana123

Ahojte!
Ja som mala vitok biely pred cca3rokmi a par dni mam ze som podrazdena na druhy unavena a boli ma obcas podbrusko astale nic.co to znamena?:-(

Melenie tomi

Ahoj baby.
Asi cca pol roka mam výtok (biely) ale poslednou dobou zožltol a je žlto hnedý. Niekedy som pažravá a neviem spať niekedy vôbec necitim hlad a som velmi unavená často ma bolieva brucho a v podbrušku a kruti sa mi žaludok. V poslednom čase ma každý rozhodí (nervujem sa) a mam chuť plakať. PROSIIIIM ODPOVEDZTE .Je možne že to za chvilu dostanem???