Mam problem so sexualnou vzrusivostou..

Príspevok v téme: Mam problem so sexualnou vzrusivostou..
waiter

Dobry den. Mam 18 rokov a posledny mesiac mam problem so sexualnou vzrusivostou, proste ako keby sa mi prestali pacit zeny, s tym su potom spojene aj problemy s erekciou a citim sa celkovo nejak zvlastne a niekedy sa mi tazko dycha... myslite si ze to moze sposobit cajovnik, ktory som si parkrat naniesol na penis, pretoze som cital o jeho neziaducich ucinkoch na tvorbu testosteronu??? Dakujem

Optimista_dozaista

niekto: asi nie iba tebe. Na Slovensku je to so zdravotnictvom na zaplakanie, hanbila by som sa dovliect nejakeho cudzinca do nemocnice dajme tomu v Trnave. Smrad, papulnate sestricky, prelezane postele, doktori, ktori sa ti smeju do ksichtu a predpisuju vsetkym ten isty liek, ktory im kazal predpisovat jeho vyrobca (biznis jak riť), neochotni sanitari, ktori ta nechaju aj pošťať a just ti nedonesu tu misu, ked ich dve hodiny vyvolavas, upratovacky, co umyvaju vsetky nemocnicne izby s jednym kyblom vody a dovoluju si picovat do pacientov, ministerstvo zdravotnictva, ktore rusi nemocnice a vlada, ktora z vysoka sere na zdravotnictvo a stav poliklinik a nemocnic, zdravotne poistovne, ktore si len tak krachnu a zrazu clovek nevie, kam ist a co robit, pretoze sa, debil, poistil v tej nespravnej. Ale nech si stat veselo dalej prispieva na ciganov a nech sa dalej montuje do vojen cudzich statov. To je nam aj na osoh.

Evinka25

Prosim, mozete mi poradit, co mam robit, ked som bola s priatelom, mohol urobit cokolvek, ale aj tak som nedokazala zvlhnut, a ani pri inych muzoch, co mam robit, vzdy mi ju musia naslinit, lebo sa nemozu do mna dostat....dakujem

Optimista_dozaista

Zlati nasi doktori. Mna z Kramarov po prevracanej noci a hroznych krcoch v bruchu trvajucich 3 dni sice vysetrili, ale poslali domov s tym, ze mi nic nie je. Bola som vtedy na intraku. Dosla som z nemocnice spät. O par hodin dalsie krce ako na smrtelnej posteli. Napisala som mame a okamzite po mna prisla. Povedala, ze podla priznakov mam zapal zlcnika. To sa neda zistit len tak, hlavne nie vtedy, ked doktora nezaujima, co mu hovorite. Internatna strava je eňo ňuňo, sa musi uznat. waiter, nasi doktori su arogantni tupci. Maju titul a uz maju pocit, ze nad nich nieje. Pocas desiatich mesiacov v Nemecku mi tamojsi lekari pomahli vyrazne zmiernit psoriazu a dala som si tam aj do poriadku zuby, ktore mi jedna sikovna zubarka na Slovensku nespravne opravila. Ak mas moznost, skus ist na vysetrenie aspon do Ciech. Nevyzera to s tym tvojim problemom ruzovo.

waiter

Mozete mi poradit co mam robit dalej...ja uz som bol u dvoch roznych urologov povedal som im vsetko a oni mi povedali ze mi nic nie je a vzdy ma poslali prec...
takze teraz ked tam pridem tak mi povedia zase to iste a poslu ma prec... nvm poradte:((

no predsa ja

ja mam asi presne tie iste probelmy ako ty.... mne stoji len vtedy ked si ho drazim tak sam od seba sa nepostavi a ked si ho prestanem drazdit tak prestane stat..ale velmi casto masturbujem a velmi skroo som zacal....aj s mocenim mam problemy aj to tomu urcite nepomaha,aaaaaaaa na kkt cele

waiter

a ked to bude nieco s nervami tak co potom???
lebo ja mam take zvlastne problemy:akokeby obcasna necitlivost a akokeby nedokrvenost pohl. organov...hlavne ked sedim
a toto je asi kravina co napisem kazdopadne mam taky pocit...akokeby sa mi zmensila prostata a mal som nizsie semenniky :( neviem...