Nákupy v Miškolci

žažiká

Auchan - Jozsef Attila 87 Miskolc
Cora - Pesti 9 Miskolc
Plaza - Szentpali 2 Miskolc
Szinvapark - Bajcsy ZS. 2- 4 Miskolc

Kto zhanal "oso" mozno mal na mysli "óšan" tak volaju madari Auchan. Inak mi to oso nic nehovori.

jank.a

ahojte..prosim vas..neviem nahodou o nejakom obchode s latkami v miskolci alebo kosiciach?som z presova,o chvilu mam stuzkovu a nemam latku na saty..budem vdacna za kazdu radu:)diky moc.janka

delphia

lienkatel prosim ta, kde je ten obchodny dom M3? ja ked chodim, tak vacsinou do Metra a do mesta Centrum a Plaza. diky

jaja:)

Kde ej plaza ? boli sme tam dvakrat a plazu nenasli..boli sme len v Auchane a Tesco a mensie obchodne centrum pri tescu...

lienkatel

Musim poopravit "misku" ale to co si napisala je poriadny nezmysel. Ja tam chodim pravidelne a este som tam nenasla ani jednu handru. Chodia tam ludia z KE, PO, RV a pod. Su tam obchody ako Nike, Puma, Addidas, Champions, Beneton, vid ich stranka. A su tam rozne zlavy pri kupe dvoch tretie za 5 Ft. Ja som si tam nedavo kupila pumy ktore u nas na internetovom obchode stali 3200 sk a mna vysli 620 sk. Velmi pekne veci sa daju kupit v Budmile kde som nasla saty za 80 sk, tiez kabelu rucne situ za 300 sk a v J. Press je kvalitne spodne pradlo a tiez pyzamo na leto a zimu v dobrej cene. A k predavacom len tolko: su mily a snazia sa ako vedia. Po ceste mate termalne kupalisko v Tiszaujvarosi, fukcne od 16.5. vzdialene od Polgara 10 km. Treba vidiet a potom si urobit vlastny nazor.

miška

boli sme dnes v Polgari - M3 outlet center - nedalo sa tam nič kúpiť. same handry. keby som vedela, tak zbytocne do M3 z kosic cestovat 150 km sa neoplati. mam pocit, ze tam predavaju veci, ktore sa v celom Madarsku nepredaju. Ale zato napr. v Miskolci sa potraviny oplati...kava, cola, chlieb, syry, energetické nápoje, alkohol, nieco aj z kozmetiky...Na potraviny su tam fakt suprove ceny.