Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
chanelka

Peknee popoludnie,mam taku dilemu malicku,pred mesiacom som mala sex s priatelom,kedy sa nam roztrhol kondom,no nezrobil sa do mna..menstruaciu som dostala normalne a este k tomu bola silnna ako vzdy,pocula som ze aj v tehotenstve moze byt prve mesiace este menstruaciu,dneska som bola u mojej gynekologicky a robila mi utrazvuk,bolo by to uz vidno po mesiaci ze tam mam nieco vsak?lebo ona mi povedala,ze maternicka je mala,aj vajecniky..vsak niesom v tom?lebo som na pochybach troska..dakujem

chanelka

noo dufam ze niesom,ved som to aj dostala normalnu ako vzdy,to by sa zachytil tam ten plod aj ked odchadzala zo mna krv a to poriadne?...dúúfam že nie...tak po mesiaci sa to neda zistiť?..moja známa išla k lekárovi na 3-4tt.a povedal jej ze je tam bublinka..aa uz vedela ze je tehotna...hm?

zuzaxa

Ja som bola asi v 4 týždni, a povedala mi na sone, že cysta, brala som desať injekcií THIAMIN , potom som prišla po vianočných sviatkoch, že som stále nedostala, a že ma budú operovať, lebo cysta nepraskla, a na sone mi povedala, že som v 11 týždni. Skoro som odpadla,takže to bola živá cysta. Dnes už má 6 rokov a volá sa Lenka!
Asi tak skoro je lepšie zistiť z krvi alebo z moču ako ísť na sono.

nie si tehu

No určite nie si tehotna...ale mne lekar nevedel presne povedať v 5týždni tehotenstva, že čakame prirastok...dozvedela som sa to az v 9 týždni...