trosku Kontroverzné Podprsenky

Príspevok v téme: trosku Kontroverzné Podprsenky
martin hmm p

Dobrý den Nechcem si robit srandu uznavam toto forum su tu super ludia ktorý vedia aj poradit . Neviem ci najdem pochopenie niesom gay ani transvestita mam 20 rokov som trochu pri sebe a Mam fakt velke PRSIA na chalana proste neviem už čo s tým pýtal som sa lekara či to nieje hormonmy ale nie je to len obezita lenže mne tie prsia fakt dost skaču chcel by som si skusit kupit podprsenku potreboval by som poradit v tejto oblasti nasiel by som tu niekoho kto by mi poradil ?? tu je email Dreamsong18@azet.sk Dakujem

wero

...ja som sa dobre pobavila...ale ked to pravda, tak neviem...na co ti je podprda,ked si chlap? ja som baba a najradsej chodim bez...

mona22

podla mna si robi srandu. ved v profile na azete mas napisane , ze mas postavu vysportovanu..
no neviem, som skepticka......

martin hmmm p

No ale kým schudnem uvažujemo o tom že by som ju nosil aspon v sukromí neporadili by ste niekto ako ju kupit velkost a tak

sin

ano radsej zacni chudnút, nenos prosím podprsenku, skac na svihadle behaj, ked ti pojdu dole kalorie, pojdu zacnu asi hlavne od prs

sajfina

ja by som poradila schudnúť,každému sa tuk ukladá na tele inak a ak máš hormóny v poriadku,tak potom neviem,čo by za tým iné mohlo byť

Najčítanejšie články