krvacanie

wiwa

987654321 som rada, že to nieje nič vážne, ja mám sice tiež problém, ale teraz úplne opačný ako som mala pred mesiacom. Budem musieť aj ja zájsť na gyndu, velmi sa mi nechce ale určite sa odhodlám, nič iné mi nezostáva.

987654321

Ahoj wiwa, no bola om u ginekologicky a zistila mi ze mam na posve taku pol centimetrovu ranku..tak mi dala tabletky, zobrala mi stery a o 3tyzdne na kontrolu, dufam ze bude vsetko ok...aj tak ti dakujem za radu ahoj

wiwa

určite choď, netreba to podceňovať, môže to byť len malý problém ale istota je istota.A iste to je pre vás oboch nepríjemné.
Jednoznačne to treba riešiť u odborníka. Potom napíš ako to dopadlo.

wiwa

Choď ku gynekológovi, zver sa mu aký máš problém on ťa vyšetrí a povie ti čo sa deje a prečo krvácaš o styku.

987654321

mam aj bolest, nie velke ale take mierne...nachladena som a to ma stym spolocne?...nerozumiem..ale dakujem bobsi

bobsi

ahoj...sice neviem ci ti poradim no....aj mne sa to parkrat stalo a lekar mi povedal ze bud si dole velmi precitlivela a chalan ta velmi tlaci a z privelmi do vnutra..alebo mozes byt len prechladnuta a tvoje telo ti to dava takto najavo...ak mas aj krce abo bolesti brucha tak si prechladnuta...:)