VAlentín..zazitky:))

akinom007

my sme boli na Valentina najskor na veceru v restauracii a potom sme skocili u priatela pri vinku a svieckach a dlhej milovacke...

moniqa87

ludia, ale myslim, ze by sme sa mali snazit urobit si valentin kazdy den v roku...
tak ja som napriklad mala valentin aj vcera

amorea

ja som mala pekny valentin, priatel mi priniesol ruzicku a cokoladku potom sme sa dlho a krasne milovali , malo to taky iny naboj a potom sme sa dlho rozpravali o nasej buducnosti...

mya24

Valentin? pekny..;-) plna vana vody s olejom a lupenami ruzi..vsade sviecky a potom sex s velkym bruchom..lebo som v 8 mesiaci tehotna:-)))

diablica

nie, tam uz ich nemam....bola som na vysetreniach..a v krku mam len beznu floru...ziadne specialne zvieratka... :) uz mam len bezne prechladnutie...z ktoreho skapinam...uz druhy tyzden... :)

niekto

by som daval pozor ked mas nejake bakterie alebo daco tak e v krku
bolo by blbe kebyze to od teba chyti na to miesto

diablica

pre mna je proste podstatne, aby sa moj drahy citil spokojne...a mna to tiez vzrusuje, ked ho robim..keby som nemala zdravotne problemy, ako gynekologickeho tak aj krcneho charakteru, tak premilujeme celu noc...dom prazdny, rodicia na plese, sestra prec...no nevyuzi to...ale ked to nejde tak to nejde... :)