Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

Lucinka33

Mozno si to predtym v tej krvi len nevsimla. Ale oki, dajme tomu, ze su to akesi kusky koze. Myslis, ze je to priznak tehotenstva? Mne sa to nezda.

zufala kamoska

Lucinka33 jasne v stredu uz budeme vediet...dam hned vediet dufam ze tu budes a diki moc zatim idem ja uz bo zajtra skola diki moc moja drz jej palce a drzkaj sa

Lucinka33

No ved na konci to mozu byt posledne kusky vystelky, krv uz nemusi ist. Ale to len filozofujeme, nech si spravi ten test a potom napis ako to dopadlo.

Lucinka33

podla toho, co si ona predstavuje pod "kusmi koze". Hej, ja mam tiez nieco take casto. Su to casti vystelky maternice, ktora sa pri menstruacii odlupuje. Je to normalne, ved o to tam ide :)

zufala kamoska

hej ale to sa odlupuje pocas kramov nie dva dni nakonci ked uz ani krv nesla nechapes to?? to nieje sucast kramov a trvalo to dva dni

CMu_Q

nj a ked je test pozitivny tak asi jo... len je si ista ze bol pozitivny? nepomylila si tie ciarky :) ? v soku sa moze setko stat...