Eucerin - pomaha na akne?

elko

Pomáha.. ja som ho mala v kombinácií s eryfluidom.. to je vlastne kožné antibiotikum, kt som si dala na dané miesta a nato ešte tento gél :)) keď som to však používala dlhšiu dobu tak mi to prestalo zaberať, pretože pleť bola už dosť odolná...začala som používať aloe vera normálne si odstrihávať a gél dávať na pleť.. pomáhalo chvíľu...a teraz si dávam bioptron lampu 3x za deň po 4 minúty na dané miesta a pomaly mi všetko mizne :)) aj keď nemám toho nejak veľa možno tak 3 dokopy na celej pleti počas krámov.. ale som nato háklivá :D

simka111

Ktorý čistiaci gél je podla vás na akne lepší?
Bioderma alebo Eucerin???

Teraz majú v u nás v lekárni takú ponuku, že pri kúpe čistiaceho gelu Eucerin, píling zdarma, je to lákavé..len aby som neľutovala :)

Myslim, že som sa už niekde to iste pýtala.. ale vždy sa nájde niekto nový, čo poradí.. :)

kdejeIQ

Mne osobne táto kozmetika velmi vyhovuje. Čo sa mi ale neosvedčilo je práve korektor. Podla mňa dosť oničom, ale možno niekomu sadne.

budiška

To skôr odporúčam aa cosmetics. Je to poľská kozmetika veľmi kvalitná za dobré ceny. pozri na zdravakrasa.sk