odstranovanie chlpkov

Príspevok v téme: odstranovanie chlpkov
kristina.pat

bola som si dat trhat obocie a kozmeticka pouzila aj take depilovacie pasiky na cast medzi dvoma obociami a castou ku koncu obocia. taktiez mi tymi paskami vytrhala aj chlpky nad hornou perou s cim som nepocitala. akurat, ze teraz sa mi na vsetkych tychto depilovanych miestach vyrobili strasne drobne vyrazky, ale dost vela a mam to take zacervenane:( neviete prosim vas, co mi na to pomoze, pretoze to nevyzera dobre. dakujem.

ninkus

Ked som chodila ku kozmeticke na depilaciu tiez som mala tento problem.Tak som si potom kupila voskove pasiky na tvar a robim si to sama.Tie miesta potom natieram obycajnou vazelinou a po takych 10 min. utriem.A je to v pohode..

kristina.pat

jaj, baby:( vcera som si to potierala tamponom navlhcenym Alpou. som myslela, ze to pomoze, ze to bude aspon menej viditelne. ale dnes je to rovnake:( nema este niekto nejaky napad co by pomohlo? dakujem.

bara36

Prosim potrebujem surne poradit...mam taky problem,ze sa mi objavilo par chlpok okolo bradaviek=(,neviem ako sa ich mam zbavit...dost ma to trapy,prosim poradte=(

kristina.pat

delphia, tak som si nakvapkala na tampon Alpu a prilozila si to na postihnute miesta. dobre som urobila?
jaj:( ale nevyzera to dobre. vyslovene su to take vacsie uzemia, akoby som bola poprhlena. a zrovna nad perou, tam to je najviac badat:(

Najčítanejšie články