Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

skrkamw38591

Dobry deň. Mam 12 rokov a predkozka sa mi neda stiahnut. Inac nemam ziadne problemy ani pri masturbacii. Vsetko ide hladko len ma trochu znervoznuje ze iny maju stiahnutu predkozku len ja nie. Poradte.

upsak

ahojte je mi 13. ked si sahujem predkožu penis mi ako keby chcel vypadnut je to normalne ?? a bojim sa ist na obriesku poradte mi pleas. :-(

salama

čaute chcel by som sa opitat mam 14rokov a nehcem uš predkošku nwm mam si ju nasilu strhnut ? (ked ano jak?) alebo porate a ake by som mal pritom nasledky (možno) dik.s pozdravom samo. :-D

Zabiakmw3

Mam 13 a buď sa mi to zdá alebo mam na žalude také úzke rihy a maám ho suchý . Je to v poradku ? a keď nie tak čo mám robiť ?? za odpovedi dakujem

koniar

cawtw ..mam 14 rokov a stahujem si predkozku a ked som uz skoro na konci tak ma to štipe ?? neviem ci ma to ma štipat alb.nie?..a troska mi aj krv tecie poradte mi prosim ....a mam ho asi 8 cm vi ho mate aki? poodpisujete vdaka

oZzzo

Zdravim mam taku otazku mam 15 predkozka stiahnut ide ale bojim sa ze ked ju uplne stiahnem ze sa tam nieco pokazi. Ako spravne by som si ju mal stihnut ?za odpovede dakujem

ronýý

Ahojte mám 16 rokov a mám jeden problém s prekožkou...nevedel som si ju stiahnuť ale dnes ked som sa kúpal ( dal som si teplý kúpel) sa ta predkožka trošku uvolnila a nejako som ju stiahol dosť to bolelo a ešte aj bolí... teraz mám predkožku stiahnutú a mám vonku žalud je to veľmi citlivé.Čo stým mám robiť??

qwety

Ahojte.Mam 17 a mám dosť taky problem s predkozkou nemôžem si ju vôbec stiahnuť. 2 roky do zadu mo tp šlo v pohode.. len som asi tal pol roka ak nie viacej nemasturboval.. prosím poradte ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku - Fórum - ZDRAVIE.sk