Klub Alverde maniačok

citronik

Ahojte,s kozmetikou Alverde mám len dobre skusenosti...netvrdím,že je najlepšia ale je prirodná a cenovo veľmi dostupna čo je plus,pretože prirodne a BIO produkty su väčšinou predražene a nie všetko drahe,musí byť zaručene aj dobre...ja som veľmi spokojna s masažnym olejom proti celulitíde s citronom a rozmarínom už po prvom použití bola pokožka iná taká hebučka a pružná ale musí sa vmasirovať do vlhkej kože,dobrý je aj čistiaci gél s morskymi riasami a aj dekorativka je celkom fajn mam špiralku na objem,nerobí sice nejaky okuzlujuci efekt ale prijemne vonia,nie ako ine take smradiky väčšinou a obsahuje prirodne vosky,ktore vyživuju riasy...make-upy som ešte neskušala,lebo mam zmiešany typ pleti trošku mastnejší tak som sa bála. Máte niektora skusenosti s tymto typom pleti a nejakym mejake.upom z alverde???? paaaa

lochness

veru veru, na ten zamatovy make-up som zvedava aj ja :D vyzeral super, len neviem co by spravil na zmiesanej pleti...

invisible

Ahojte kočky, v DM som si včera všimla novú dekoratívku od alverde. Majú pekné lesky - duo v takej kocke. Vyzerajú lepšie ako tie obyčajné, potom majú aj nové očné tiene, tmavošedé a čierne. A nový "zamatový makeup", na ruke vyzeral fajn :) a ešte aj nejaký púder guličkový som videla, tiež vyzeral dobre, keď ho niektorá vyskúšate, tak by ma zaujímalo aký je :)

kaciatko_7

ja sa vždy tak vytešujem pri nakupovaní tejto kozmetiky... aj keď práve nepotrebujem, stále niečo dokúpim, keď som v dm... dnes som nakúpila krémiky, pleťovú vodu, šampón... všetko je super!

nihi :)

zevraj su dobre aj GOJI kremy a to serum (som velky fanusik plodov goji). dnes som si kupila to serum a deo gulicku, mineral, tak dufam, ze budu ok :)

Ve

rúže nie sú dobré, lesky ešte horšie...zo šamponu bez silikonu mám akési suché vlasy, púder mi bol tmavy, tak som ho vyhodila, líčka používam dodnes, sprchové sú fajn, aj kontúrka na pery

nie všetko je namakané a super

nihi :)

nedavno som si kupila mineralny make-up a spiralu, taku dole rozsirenu, akoze gulka... make-up je dobry, aj kryje, ani sa moc z neho nemastim, mam hebku plet po nom, neupchava pory, len asi nie je vhodny pre suchsiu plet. musi byt pred pouzitim dobre vycistena a hydratovana.
spiralku som pouzila zatial len raz, lebo mam este starsie, ale vyzera v pohode, len sa mi zda, ze malicko farby nabera. ale kazda spirala sa mi zda prvy tyzden dva nic moc a potom je to uz lepsie, mozno musia trosicku stvrdnut.

lochness

ja mam cistiaci pletovy gel s morskymi riasami, je prijemny, pekne cisti, ostava po nom jemna pokozka a fajn vonia... a kompaktny blush na licka, nevedela som ako sa s tym bude narabat ale je to prekvapivo dobre, lahko sa roztiera, dobre drzi a vyzera prirodzene :) sestra ma zase nejaky balzam na pery ktory si pochvaluje a kraasne vonajuci detsky kremik, taky maly zlty, aj ten je vraj super :)

lewa

mesiac som pouzivala sampon, balzam a masku Alverde s ibistekom a aloe, nerozplyvala som sa nejak z tych pripravkov, ...ale vyskusala som aj sampon, balzam s avokadom a musim povedat ze su uplne perfektne na moj typ vlasov (dlhe,huste, nepoddajne, suche, lamave). vobec nesvrbi hlava, ziadne lupiny, vlasy jemne. urcite zostanem pri tejto sade s Avokadom, a dokupim aj masku na vlasy.

muffi

cautee, tuto znacku mam fakt radaa:) netestuje na zvieratach, je prirodna a je lacna..
osobne mi najviac vyhovoval ten olivovy sampon, dalej balzam na pery, kryci krem ten taky maly, nemyslim mejkap- to nemam.. dalej hneda ceruzka, spirali v pohode, no nie zas uplne super, aby som bola uprimna.. sprchace su tiez vsetky dobre, avokadova maska na tvar je uzasna, atd atd :D proste treba skusit, kazdemu sadne nieco ine..

Najčítanejšie články