Šampóny Oriflame

Príspevok v téme: Šampóny Oriflame
machulka006

Som síce poradkyňa Oriflame, ale viac menej ešte začínajúca a nemám ešte také skúsenosti so všetkými výrobkami Oriflame... preto by ma zaujímali ohlasy na šampóny Oriflame... aké máte s nimi skúsenosti, aké sú po nich vlasy, či z nich nesvrbí pokožka hlavy, atď...
ďakujem vopred za nejaké tie info...

žanett

machulka006, vies, nechcem vsetko a vsetkych hadzat do jedneho vreca.. ja som naozaj s touto znackou mala LEN zle skusenosti, ale poznam aj takych, co na tuto znacku nedaju dopustit..
to, ze mi prisli tie vyrobky poloprazsne, to naozaj netusim kde sa stala chyba.. ale myslim, ze ta osoba, od ktorej som to objednavala by si to nedovolila.. mozem sa mylit, ale snad nie..
tie poradkyne - ano, niektore su fakt neskutocne drze a vnucuju ti to az kym nesuhlasis.. resp. neustale ti pod nos strkaju nejake vyplnovacky, dotazniky, registracie a neviem co vsetko mozne, nakecaju hory doly, no dakujem pekne taky pristup.. ale samozrejme su aj take baby, co sa vedia pekne opytat a ked nie, tak nie.. a tak by to aj malo byt..
ja som bola naozaj s touto znackou nespokojna.. nevyhovovala mi po vsetkych strankach.. jednak to co som pisala, mnohokrat to tam bolo o vyrobku pisane to a to, ale po doruceni som z neho bola sklamana.. ten popis nebol taky ako v skutocnosti.. ale je to velmi individualne.. kazdemu vyhovuje nieco ine, kazdy ma taku svoju znacku, ktora robi dobre jeho pokozke, telu, tak taku by mal pouzivat.. mne oriflame da sa povedat len mierne uskodil, preto som s tym prestala a zacala sa orientovat na uplne ine znacky.. troska si priplatis, ale na tvojom tele to pocitis..
prepac, je to tak.. ale tym nikoho neodhovaram od tohto.. je to na kazdom samotnom..

machulka006

čo sa týka celkovo Oriflamu, snažím sa rozmýšľať triezvo... :D pre mňa totiž bola a je odstrašujúcim príkladom moja sponzorka... :D tak fanatickú babu ste ešte nevideli...Oriflame je pre ňu alfa a omega... ach, no to zas je podľa mňa fakt extrém, nechcela by som tak dopadnúť :D

machulka006

lulina21 - ja si na vlasovú kozmetiku celkom dávam pozor, ale pozerala som zloženie toho šampóny a takmer ničím sa nelíši od obyčajných šampónov z drogérie, napríklad od Schaumy sa fakt takmer nelíši, navyše neobsahuje parabeny, čo sa mi na Oriflame páči, že do väčšiny spcháčov a šampónov nedavajú parabeny...
takže toľko môj názor, ale dík za ten tvoj, beriem na vedomie :)

lulina21

Machulka a čo sa týka tej novinky echinaceovo hroznový šampón a balzám,tak si najprv dobre rozmysli či si to kúpiť z oriflamu, alebo radšej zájsť do dm a za tú istú cenu kúpiť alverde alebo pod. výrobok,tie ich "novinky" mi teraz už len poriadne lezú na nervy!!! Každý mesiac namiešajú vždy nové svinstvo,dajú to do super obalu a nikdy nezabudnú doplniť do toho trapného časáku niejaké to čerstvé ovocie aby to vyzeralo in!!! Ach jaaaaj..

machulka006

no vidím, že fakt nič pozitívne... :)
no nevadí, ja som zatiaľ bola so všetkými výrobkami spokojná, prišli mi plné :)inak ŽANETT, a nemohli tie poloprázdne výrobky byť tým, že sa na ne ulakomila tvoja poradkyňa? :) vieš, troška otestovala, a hneď si to mala poloprázdne, lebo ja som toto ešte nepočula, aby dodali poloprázdne výrobky... :)ale tak nehovorím, mohlo sa stať...mrzí ma že máš také zlé skúsenosti... :(
a mrzí ma ešte jedna vec: tie príliš aktívne poradkyne - robia zlé meno Oriflamu a celkovo nám ostatným poradkyniam, ktoré sa z toho nejdeme potentočkovať tak ako tie aktívne tetky... fakt mi to je ľúto, ak niekto povie, že neznáša Otakú alebo onakú značku, len preto lebo niekto ho znechutil svojim prístupom...
LULINA21 - neboj sa, robím všetko preto aby som o známych neprišla... nikomu Oriflame nenútim... tí ktorí vedia, že s tým robím, si sami často odomňa pýtajú katalog alebo nejakú radu... takže v pohode... :)
ja si tiež objednávam pre seba, ale nie veľa, a zatiaľ som asi mala šťastie alebo čo, ale so všetkým som bola spokojná, aj s telovou kozmetikou - páči sa mi rada Swedish spa minerals - hlavne sprchový gél, ten je podľa mňa super a telové mlieko tiež...
ale ďakujem, baby, za info... :)

lulina21

Ahoj machulka,ja ked som začínala s oriflame tak som bola celá happy že mám percentuálnu zľavu z katalógovej ceny ale zareg.som sa preto,aby som si mohla objednávať pre seba a nie ako poradkyňa..Neviem nevedela by som si zarábať takýmto spôsobom a každý mesiac svojim známym núkať výrobky,ved by sa z toho chudáci zbláznili,fakt jeden muž takýmto spôsobom prišiel o super známych lebo v nich videl len zisk,no nemyslím tým to že ty si tak chceš zarábať,v pohode,ved určite máš spolužiačky alebo známych čo si občas radi niečo zakúpia..ale prejdime k téme: naobjednávala som si toho viac než dosť a časom som zistila že sú to vyhodené peniažky a vždy novinky ajtak putovali do koša lebo mi nevyhovovali,neviem celkovo avon a oriflame nemusím,možno rúže a lesky,dekoratívna kozmetika ale čo sa týka starostlivosti o pleť a telo tak aspoň v mojom prípade to nieje ono..veľa šťastia

žanett

sorry, ale ja NEZNASAM znacku oriflame.. napisem ti aj preco..
2X sa mi stalo, ze som si odtial objednavala dany produkt a prisiel mi do polovice plny! nezartujem..
dalej.. v case, ked som si odtial nieco objednavala - skoro vzdy som bola s niecim nespokojna.. uplne ine ako bolo popisane v katalogu.. z jedneho kremu som sa dokonca vyhadzala, ale to nedavam za vinu oriflame.. toto nie..
dalej - dennodenne ma odchytia tie strasne aktivne poradkyne a hustia do mna, aby som im tam kadeco povyplnala, stala sa takou a takou.. tak ked raz poviem, ze nemam zaujem, tak uz nebudem otravovat, nie?!
a to by som mohla este viac veci o tom pisat.. fakt nemam zaujem.. absolutna nespokojnost s ich vyrobkami..
toto je MOJA skusenost, takze akceptujem aj nazory, ktorym produkty vyhovuju.. mne nie..

machulka006

mmm, takže zatiaľ nič pozitívne... ja sa chystám teraz vyskúšať tú novinku čo je v katalógu 04/2009, ten šampón a kondicionér s hroznovými výťažkami a echinaceou, tak som zvedavá ako to dopadne...
samozjremem, budem rada ak ešte pribudnú nejaké reakcie...
ďakujem

Lolka

podla mna ten kiwi na objem vlasov čo sa týka kondicionera, tak podla mna sa po nom nedajú lahsie učesat vlasy. A ten balzam co ma zvačsit pery, myslím, ze nefunguje.