pauza=rozchod??=(

Príspevok v téme: pauza=rozchod??=(
simik124

no mam taku dilemu=(....moj priatel mi dneska napisal o tom ze uz to medzi nami nie je take ake byvalo ze si mysli ze by sme si mali dat na chvilu pauzu aby si ujasnil co chce ale ze ma ma stale rad a preto mi to nedokaze povedat do oci...vsimla som si ze v poslednom case je trocha divny no ked som sa ho na to pytala povedal ze je vsetko ok....napisal ze v tom nikto iny nie je ze toto by mi nedokazal spravit ale ze portebuje popremyslat ako je to medzi nami ze vraj ked je so mnou tak mu je super ale ked neni so mnou tak je to inak...sme spolu skoro rok...a ma sa rozhodnut do pondelka...tvrdila som mu ze nechcem aby bol so mnou zo sucitu hoc ho velmi lubim...velmi ma tym sklamal ale lubim ho=(...a co aj ked budeme spolu uz tu bude na figu..je to tazke strasne...a pritom sa musim tvarit silno doma....asi som sa chcela len vypisat....ma niekto z vas skusenosti ze aj napriek pauze ste sa dali spat dokopy a bolo to ok...alebo uz rozchod?

simik124

no tak uz to mame za sebou...dneska sa so mnou rozisiel=...a najnovsi dovod je ze som napisala na plochu na pokec ze ci si niekto popise.....neviem preco to tak umelo natahoval asi chcel mat ciste svedomie....ale velmi mi chyba vsade ho vidim a proste je mi z toho nanic...ale rozhodla som sa ze dneska sa pojdem odviazat vonku a pokusim sa nanho zabudnut ked si ma nezasluzi

leerka

no neviem, ale myslela som si, ze ked ste riesili nieco taketo, tak sa budete k sebe spravat trosku inak, milsie, viac si jeden druheho uzivat, ale ak sa to vratilo do starych kolaji, tak ste sa z toho asi moc nepoucili....alebo ako pises ty, ze mas z neho pocit, ze vam to dlho nevydrzi....tazko povedat....aj tak drzim palce....skuste sa k sebe zacat spravat inak....mozno to pomoze...

simik124

no to je pravda ze nie su prijemne, v podstate sme nic nove nevyriesili,vravela som mu ze ked je so mnou z lutosti tak to nemusi a on na to ze to bude potrebovat viac casu....ale aj tak mam z neho pocit ze to nevydrzi dlho co ja viem.....nevidim v nom velku snahu ani nic take skor mi to pride ze sa spravame ako by sa nic nestalo takze je to po starom...

simik124

no ja som uz v ke na vs...a som tu na byte a mam to stastie ze som tu dneska sama nie su tu spolubyvajuci....a asi za hodinku ma prist a bude tu aj spat...no samozrejme ked sa nepohadame alebo nejak tak...ale uz prisiel aj on na to ze sa treba o tom rozpravat a sam vcera navrhol ze ked chcem tak sa o tom este mozme porozpravat a ujasnit si to

leerka

tak drzim pjalce, lebo rozhovory na tuto temu nie su vobec prijemne, a kedy sa mate stretnut? daj vediet ako to dopadlo....

simik124

no neviem ako to bude....este dnes vecer ma prist za mnou...ale tak povedal ze bude este o vsetkom premyslat a som sa spytala ci aj o rozchode..a povedal ze nie....aspon nieco pozitivne...no jeden kamos mi dneska dal chrobaka do hlavy...ze on sa vcera urcite chcel so mnou rozist ale ze ked ma videl plakat a plakal aj on takze to nezvladol ....no dneska este pokecame musim v tom mat jasno

leerka

slecna dokonala a vy ste sa rozisli ci ako to mam chapat, lebo v tej druhej teme, ktoru si zalozila je to take nejasne

sledna_dokonala

jej ty sa maasss :(:( ja som sa zase rozisla po rocnom krasnom vztahu len tak preto ze ho to so mnou uz nebavi :(a ked uz revem druhy tyzden tak mi povie :boze uz tolko nerev :(jesis:(:(:(:( je miii na niicc :(