SEX s antikoncepciou az do konca???

niekto

yana uz si tretia ktorej pisem ze mi to je jedno
ale nikomu nicc nevsugerujemm iba prikladam jeden blbi odkaz a pokial vies ake je hak svinstvo tak to nepisem tebe a tym padom ho mozes kludne ignorovat

yana

suhlasim s leerkou, "niekto" si uz trapny!! naozaj. ty si schopny to vsade strcit, do kazdej temy, kde sa pise nieco o hak. a vidis, zbytocne, lebo kazdemu to lezie na nervy. jasne, chcees len pomoct, ale zbytocne. my - zeny , vieme, o vedlajsich ucinkoch, ale ako pisala janocka, vieme o nich, ale je to ako hovorit fajciarovi , ze cigarety skodia.. tak uz s tym prosim ta prestan. chces silou- mocou vsugerovat svoje myslienky kazdej zene, co si len pomysli, ze by zacala brat hak. je to jej vec!! tak to nechaj tak uz

niekto

no neospravldnuje ale tie dve kliknutia ktorymi sem vlozim odkaz mi stoji za to aby som niekomu mozno aj zachranil zivot ...

niekto

hej preto sa to nesmie kombinovat
ano ty si sa poinformovala to ze to beries je tvoj adrenalinovi sport
ale chodia sem babi co o tom nevedia a tym to pisem a neplanujem stym prestat

ako vazne ktora normalna baba by to brala aby mala vacsie prsia alebo nemala akne keby si uvedomovala ake to je svinstvo

tak isto rohapnol alebo ako sa to vola
je to nejaky mix niecoho co likviduje akne v letaku je napisane ze sami nevedia persne preco to funguje
na celu stranu su drobnim pismom rozpisane ved. ucinky nikto mi nepovedal ze ake to je svisntvo ze co to robi ked som si precital letak som tie tabletky odniesol lekarke ze to brat nemusim
a tak funguje cele zdravotnictvo
potrebuju nas liecit nie vyliecit:(

leerka

tak ale ak ma neinformuje lekar, ta sa snazim informovat o otm sama....je to ich chyba....
jasne, ze lekar im to nepovie a preco by aj mal....
a k tej porazke, tromboze....vsetko toto moze byt sposobene aj fajcenim....to k tomu dost dopomoze

niekto

nevidis kolko bab sem pise ze im to poskodilo zdravie ? len v teme pharmatex vs hak ich bolo ale 20
a vacsina znich nevedelo ake je to svinstvo pretoze im to ziadny lekar nepovedal alebo im povedali ze to je ojedinele ale vies ked jedna baba z miliona dostane mozg. porazku tak by som to nebral a uz vobec nie preto aby som mal na par mesiacou vacsie prsia ....

leerka

niekto, ja viem, ze ot nepises mne,ale druhym babam
ale vies, moj nazor je taky, ze ked chcem nieoc uzivat, tak si o tom poriadne vsetko precitam, prestudujem a potom sa rozhodnem ci do toho idem aj s rizikami urcitymi,
takze tie baby ktore zacnu brat hak, by si o nej co to mohli preitat a vediet o vedlajsich ucinkoch a ked nie, tak ich blbost....tot moj nazor