Ako ma vyzerat dokonala zena?

leerka

myslim, ze to je ta lucia dvorska modelka a ona ma dvadsat rokov.....no ako som pisala, mam uzsi pas a stihlejsie nohz....ale vlasy mam skoro cierne a trochu kratsie......len ta postava by sedela...

leam

A čo sa týka tých zasahov plastickej chirurgie, ak to nie je nevyhnutne tak radšej bez plastiky, lebo vrasky su prirodzene, ale ak vam prekaža v sebavedomi velký nos alebo odstavajúce uši tak kludne som za, lebo to velmi pomôže k sebavedomiu. A najviac odporcov plas. chirurgie je u tých čo nemaju velký nos ani odstavajuce uči a nikdy nezažili to ponižovanie od iných hlavne na ZŠ a potom to už v človeku zostane až do dospelosti ten pocit menejcennosti.

slnecnica

ano , moze byt , ked som len tak zo zvedavosti mojho priatela opytala ci sa mu viac pacia blondinky alebo brunetky, odpovedal , ze blond.co ma dost zarazilo kedze ja mam tmave vlasy:-DDDD

hviezdos

urcite nie ako barby..ziadna umela naboxovana peroxidka..Podla mna dokonala zena by mala byt prirodzene krasna, aby aj bez make up-u vyzarovala krasu, krasny usmev, oci, aura..niet nad prirodzenu krasu bez zasahov.

cindy21

to jasne, ale myslim, ze vacsine muzov sa viac pacia blondinky pacia, len to nechcu priznat. a zenia sa s brunetkami :-)

slnecnica

cindy21, joj mne sa blondinky nikdy nepacili, nic v zlom:-)kebyze som chlap tak som skorej na brunetky:-Dale sak kazdy sme iny

cindy21

no na tej fotke nie je zena, ale dieta.
Idealna zena podla mna by mala vyzerat ako Barbie, myslim taky typ - dlhe blond vlasy rovne, vysoka, dlhe nohy a modre oci

kvakinko

Mne sa chvilu pacia take a chvilu zase ine.Dokonala zena neexistuje.Kazdopadne by mala mat pekne kozy a ritku a mala by chodit co najsporovlivejsie oblecena.Cim menej latky a siat,tym lepsie.Hlavne vzdusne.