odskusaný recept na marlenku

Lolka

a robila si presne 600 g? to je dobrý napad pokrievku pouzit, a ako si to myslela prvykrát a druhykrát, ze si to robila uz 2 razy a najprv si pouzila vacsiu a potom mensiu pokrievku?

xana

Prvýkrát som koliečkom obkreslila takú veľkú pokrievku z hrnca, nepoužila som formu a keď som to robila druhýkrát, urobila som dve menšie. Veľmi dobre sa mi pracovalo s tým cestom a bolo to rýchlo mäkké.

lulina21

Je drahá,preto ju nekupujem,len sem tam v reštike,a určite nestojí 5eur,ale viac ..)))
Mamku poprosím či to nevyskúša,mne starej koze sa to asi nepodarí!!!

Lolka

no myslím, ze je to podobný recept ten link ako som robila, len s tým rozdielom ze ten co som ja cítala sa malo salko varit nad parou, ale to je asi jedno, niekto kto to vie piect vie poradit presný postup?

Lolka

a myslís me For Me ze sa oplatí ju kupit ako spravit, ked si zratas muku, vajcia, ja som tiez robila z netu, ale nebol asi presný recept, lebo aj cesto bolo také, ze som tam musela aj tak pridat viac medu ako bolo písané a mala som dat asi este viac mozno by bolo maksie cesto, a mozno som mala vyvalkat na iný tvar no a tak sa nevydarila ako by mala je to taký suchár.