Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Švedske kvapky

Radka1981

PODVOD!!!!

POZOR NA STRÁNKU www.svedskekvapky.sk

Ja som naletela a prišli mi nejaké "pančované bylinky". Vyzerali ako

slabý čaj.....Na balíku bola spiatočná adresa Soňa Preinerová, Grosslingova 8 Bratislava (vymyslené).

Dalo by sa povedať, že ide o poškodzovanie dobrého mena výrobcu Ihrlich Kräuter GmbH!!!

na tel.čísle si objednáte a viac sa nedovoláte :((

"Objednajte svojím blízkym, priateľom, rodičom, starým rodičom.

Pošlite SMS v tvare menopriezvisko,adresa,pocetkusov na

mobilné číslo 0940378936 (neznáme číslo)

Dĺžka dodania je do 7 pracovných dní

Cenník

1 Flaša 0.75 l - 19,99 €

Akcia 2 + 1 zdarma

Cena poštovného podľa aktuálneho cenníka slovenskej pošty na dobierku

Kontakt

E-mail: predaj@svedskekvapky.sk

Výrobca bylín

Ihrlich Kräuter GmbH

Eifelstrasse 96 D 52224 Stolberg "

Akvaprodukt

Malé švédske horké original
Ponúkam original balenie 90,2 g zmes bylín (malé švédske horké) Maria Trebenová vyrobené v Nemecku podľa starého rukopisu.
Zmes je určená na prípravu alkoholového extraktu účinného pre mnoho ochorení podľa návodu v knihe Zdravie z božej lekáne.

Lubosh

Smilla, nechcem ti brať nádej, no kvapky Hanuš sa tiež nezhodujú, Malé švédske horké, ktoré spomína Maria Trebenová je zložené z 11 ingrediencií, ktoré majú spolu ako zmes presne 90,2g a zalievajú sa 1,5l alkoholom. Zmes od Hanuš má niečo cez 242g a je tiež na 1,5l alkoholu - už táto základná vec nás nabáda myslieť si, že nejde o skutočnú zmes. A zloženie sa samozrejme tiež nezhoduje, dokonca ani s veľkým švédskym horkým, s ktorým však Maria Trebenová zaznamenala len čiastočné úspechy, preto radí používať Malé švédske horké. Pozri zmes na prípravu Malého švédskeho horkého vyzerá takto:
www0.de.shopping.com

Ako môžeš vidieť, ak ide o pravé byliny, tak je väčšinou spomenuté, že sú podľa receptu Marie Treben.

A pravé švédske horké - už kvapky hotové vyzerá takto:
www0.de.shopping.com

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Švedske kvapky - Fórum - ZDRAVIE.sk