existuju Super parfemy aj (max.)do 30€

Príspevok v téme: existuju Super parfemy aj (max.)do 30€
lll

ahoj chcem neaky poriadny parfem,co sa tyka typu vone-korenista,ovocna atd...je mi to v podstate jedno,len aby dlho vydrzal a aby mal silnejsiu koncetraciu,chcem,ked okolo niekoho prejdem na ulici aby ma zacitil!ale prosim nepiste mi znacky ako dior,lancome,chloe...nieco tak maximalne do 30€ ale nie oriflame,avon,chupa chups,cize nieco kvalitne z takej strednej triedy,dakujem:)

VeselyJoe

Mne to zafungovalo :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

lilly2

ak moye byt kvetinkova, tak skus miss, miss sixty. Je fakr dobra a cena nie je prehnana. Zozenies takmer v kazdej drogerke, kde predavaju aj vone: 101, dm....

mary-anne

tak je vela sposobov. napriklad na mimibazare je vela takych ponuk. napises a oni sa ti ozvu spat, poslu ti ponuku, vyberies si a do par dni mas to doma :o)
ako mozem len dobre hodnotit, tie parfemy su krasne , dlho vydrzia a vonaju presne ako originaly ! :o)

ak chces, mozem ti poslat mailovu adresu na pani, od ktorej objednavam ja. napis mi svoju mail.adresu.