pekne som sa strapnila.pomozte prosim

Príspevok v téme: pekne som sa strapnila.pomozte prosim
paci

hrozne sa citim blbo za to.stale som si kukala profil priatelovej byvalej.aj sme si pisali urcitu dobu spolu ale denne som kukala je profil.povedala som jej ze sa nechceme s nou stretnut bo ona sa chcela a napisala som jej to ze nemame zaujem a ona to respektuje a napisaqla mi ze co ju na mne tak zaujima ze si ju stale pozeram.povedala som ze nemam cvo robit tak kukam aj ostatnych myslite ze uveri?som ziarliva a je moc pekna tak preto

mmaattoo

veru tak vobec sa tym netrap - ten profil tam predsa ma na to aby si ho ostatní prezerali nie ? ..no a to ze sa trochu bojis o svojho chalana a preto si jej profil "monitorujes" (aspon som to tak pochopil), tak tvojmu chalanovi to moze len lichotit..

paci

myslite ze zbitocne si lamem hlavu nad tym?ked ja sa haluzim ze sa stretneme v meste a proste bude sa len smiat zo mna.ako jej to mam vysvetlit ze aby som sa neukazala ze som ziarliva

ln

heh to poznam:)aj ja si rada casto pozeram profily priatelov aj nepriatelov,ale radsej to robim z dalsieho nicku urceneho pre tuto cinnost:)tam nemam nic vyplnene,nikto ma neodhali=]