ako sa rozísť keď sa lúbime

Príspevok v téme: ako sa rozísť keď sa lúbime
Michala11111

ahojte prosím Vás ja som už fakt v koncom sme s priatelom už vyše troch rokov, z toho už rok a pol spolu bývame v podnájme. Ach stále sa hádam vážne stále donekonečna len hádky, už sme sa minimálne 10x rozišli a stále sa k sebe vraciame. A prečo? len kvôli tej debilnej láske čo nás drží pokope. Keby si mám vybrať najradšej by som ho nelúbila...........ako dalej??

engy

rozchodddd este spolu chodite lebo mi sme sa uz rozisli asle strasne mi chyba:(...a ja nemam nejak vela kamaratov a tak takze teraz presediim cele prazdniny doma lebo ani nemam skym ist von:(....a preco ste sa tolko krat vlastne rozisli?

engy

ja som s prietelom chodila viac ako pol roka a tiez presne to iste stale sme sa pohadali a rozisli a tak sa udobrovali zase sme sa dali dokopy sme sa tak rozisli asi 4 krat....ja som blizenec a prietel skorpion citala som si tiez horoskop a vobec sa k sebe nehodime....mne pride nas vztah dost nudny a stale myslim na to ze by som chela niekoho ineho spoznat a tak a na druhej strane som sa toho velmi baaala lebo viem ze ma ma velmi velmi rad on mi to dokazuje tiez nefajci nepije je to slusny chlapec a tak bolo vela pekneho vcera sme sa rozisli strasne mi chyba....dufam ze ostaneme kamarati i ked to dost tazko beriem ja ho mam velmi rada on ma tiez ...ter az iba vzdy placem ci som nespravila chybu...ale viem ze ked sa dame dokopy bude to zas to iste uz to dalej tak nechem......a najviac ma trapi to ze on sa trapy a velmi:(

meForMe

fuhaa..no to chapem,ked vidis chlapa plakat je to samo o sebe dosti silny zazitok..no uvidis teda po case..drz sa

mary-anne

neda sa povedat, ze som to zvladla, vobec nie. myslela som si, ze to bude jednoduchsie, lahsie.. ako som si to predstavovala v mojich myslienkach.. ale vobec nie. prekvapila ma jeho reakcia. rozplakal sa ako male dieta, dlho sme sa objimali a nakoniec mi s placom povedal: "chod uz!" bol to najhorsi zazitok v mojom zivote a stale premyslam nad tym, ci som spravila dobre.. citim sa tak prazdne, akoby mi vytrhli srdce z hrude, akoby mi nieco chybalo... povedali sme si, ze si mozme dat nejaku taku pauzu, uplne bez seba a cas ukaze... ale ja ho chcem spat.. a vcera, ked som ho videla tak plakat, tak som sa ujasnila v tom, ze ma naozaj velmi lubi.....