Nocne pomocovanie u deti

Príspevok v téme: Nocne pomocovanie u deti
gadgetka

Ahojte, potrebujem mensiu radu ... cerka ma 7 rokov a kazde rano najdem mokru postel ... Vyskusali sme dvoch detskych nefrologov, takmer rok bola na hormonalnej liecbe, nepomohlo ...Skusili sme aj akupresuru a akupunkturu, nepomaha. Na dcerku sa doma nekrici, nie je za to trestana. Pred par mesiacmi bola na kontrolnom ultrazvuku - stale sa jej nevyprazdni cely mechur. Lekar odporucal uroflowmwtriu -ide o metódu, ktorá meria prietok moču. Znamy ma vsak upozornili, ze to moze byt pre dieta ponizujuce a moze zanechat trvale psychicke nasledky. Mam este cakat? Alebo skusit nejakeho ineho odbornika? Uz ma strasia chorobami srdiecka a pecene atd. ... Poradte!

jaaaa

Podla mna treba vyskusat vsetky moznosti,ktore by jej mohli pomoct.Urcite by to bolo mensie ponizenie,ako to,ze si sama uvedomuje,ze sa v noci pocikava.Keby to bolo v jej silach,urcite by to chcela zmenit.Skus sa s dcerkou porozpravat a nejak jej vysvetlit,ze jej chces pomoct.A este sa chcem opytat,neskusali ste enureticky alarm?Aj ten dost detom pomohol.Mohla by si to prekonzultovat s lekarom,ze ako to vidi on,ze ci by v pripade tvojej dcerky pomohol.