Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

[zruseny12]

a viem si predstavit zivot bez zb.riesenia,su aj ine veci,ktore sa daju robit...a nemusim sa nudit...ja mam toho vela...
len kto nema,co robit...tak zb.robi problemi a zb.sa potom riesia veci,ktore nemusia a su zb.
ved zivot je tak kratky...preco si ho este zneprijemnovat...

dopocula som sa...ze moja kamoska byvala,ma rakovinu a to je mladsia ako ja...toto je problem,a nie co prinasaju niektory ludia...
toto sa ma riesit a nie zb.veci...
ale kazdy na to pozera inak a kazdy ma rad v zivote nieco ine...

[zruseny12]

tak prepac,trosku som to tam nejak inak napisala...ale ja som fakt pochopila,ze narazas na mna...
lebo ja nie som narocna a prave v tom je moja vyhoda,ja som skor narocna na to,aby ludia sa respoktovali atd.
ale nebudem to rozvadzat...
mne by SLNKO nevadilo,ze by som nemala co riesit,lebo ja nie som taky typ,ze musim stale nieco riesit,a kord ked mam zdr.problemi...
zila som tak ked sme nemali ziadne problemi a mozem ti povedat,ze mi nechybalo ziadne riesenie...bola to pohoda a raj na zemi...
viem o com pisem...

slnko331

***ze mariaa chce vsetko***taketo nic som nepisala to viem urcite, napisala som, ze nikto nemoze mat vsetko
napisala som toto, a to mi nepripada, ako narazka na Teba, ak to tak vyznelo, tak prepac, a aj ked som to pisala tiez som to myslela vseobecne
Si predstav, ze by si mala naozaj vsetko, tak by si nemala co riesit a unudila by si sa z tohto sveta.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.