neurastenia

docitka

adka00 neviem ci je to presne neurastenia ale ja mam tiez male dieta a dost je zle vzdy som mala uzkoti robila som si so vsetkeho tazku hlavu a zrazu zo dna na den som zacala byt unavena chcelo sa mi stale spat mala som zavrate potom a teraz sa strasne chvejem niekde vnutri mam pocit ako keby som mala v hlave tehlu a nedokazem sa uvolnit mozem spat ako kolvek dlho a stale sa citim ako by som bola podiskteke a vypila kopu alkoholu chystam sa ku psychyatrovi ako si sa ty licila alebo ci ti pomohlo

adka00

Docitka moja tebe diagnostikovali neurasteniu?vies u mna to zistili tak ze som skoro denno denne chodievala na pohotovost ze ma boli chrbtica .Presla som vsetkymi vysetreniami ,ale nic mi nezistili.Lekar mi povedal ze je to neurastenia ,vtedy som mala male deti a bolo to vsetko zo stresu.Ono to prejde ale po rokoch sa to vrati ,podla toho ako zijem v akom strese.Teraz sa mi tovratilo po 4-roch rokoch .Znova bolesti chrbtice,uzkost,ale uz je lepsie ,chytilo ma to v oktobry ale to bol horor.A u teba sa to ako prejavuje???