Busenie srdca

Príspevok v téme: Busenie srdca
jankohraskozhraskova

Ahojte. Minule sa mi prihodila takáto vec: Z ničoho nič sa mi strašne rozbúchalo srdce a nemohol som sa nadýchnuť. Trvalo to tak 2-3sekundy a dosť som sa zľakol. Ešte sa mi to predtým nikdy nestalo aj keď mávam problémy so zvýšený tepom. Pritom mám 23r a športujem. Myslíte že je to na návštevu lekára?

house

Mozee to byt zaciatok - priznak nastupu
hypertenzie zrejme genetickeho povodu
ak niekto v rodine mal, je to lepsie liecit od zaciatku aby nedoslo k poskodeniu, zhrubnutiu lavej komory a poskodeniu ciev, nie ste prvy ani posledny a s vrcholovym sportom radsej
prestat, lebo Vas moze porazit.
Takze asi tak. House.

gabuci...

Tento týzden aj mne sa to stalo.Tazšie sa mi dychalo,aspon taký pocit som mala.Zostalo mi teplo,strach ma chytil,tlak120/90 pritom pulz 90-95.Potom sa to ukludnilo.Snazila som sa robit domáce práce akoby nič sa nedialo.Pred detom som nechcela paniku robit.Dufam ze nic zle z toho nebude.Pred pár rokmi som bola na vysetreniach,nič moc nastastie,uzkost..Lenze roky idu a pritom starnem.Lekárovi sa mi moc nechce ale ma to znervôznuje.Ze by aj hormony robili svoje?A uz som sa tak tesila ze uzkost je uz prec z mojho zivota.Strasne vela ludí pise pod iným názvom tie iste problémy.

gregor

Při nedostatku hořčíku dochází k vzestupu vnitrobuněčného obsahu vápníku a k následné poruše srdečního rytmu. Asi takto by som začal a čo robím ja: Každý deň, po raňajkach a po večery 25ml magnézia /horčíka/ vo forme koncentrátu z prírodnej liečivej vody Zaječická horká, k vyrovnaniu rovnováhy vápnika a horčíka v tele. To je 252mg magnézia. Dennú dávku Zajčickej horkej nenavršovať nič neurýchľovať. Využívať vitamín D /slnko/. Užívať dlhodobo, nie je návyková, znáša ju dobre aj najcitlivejší organizmus. Nie je nevhodná k pitnému režimu. Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova , a-b-rt, cop NZ,RA,. . . S pozdravom Gregor

lindilinka

a este co sa tyka toho tepu, tak ja mavam bezne 125 a lekari to nijako neriesia - ze prejde.... tak preto som si nasla take taktiky ako som uz hore spominala

lindilinka

zdravim, toto iste sa stava aj mne, ale uz velmi dlho, chodila som aj ku kardiologicke a brala lieky na srdce (sandonorm) a lekarka mi povedala ze je to zo stresu a vypatia a ja som nevedela o com hovori...potom som si uvedomila ze zla zivotosprava alebo pretazovanie sa ci uz pracovne, alebo u teba v sporte nieje zdrave. kazdopadne mne pomaha ked si rychlo lahnem ked to velmi busi, a ked som niekde vonku alebo v autobuse a neda sa lezat tak si dam dlane k nosu (zakryjes si nos dlanami oboma rukami) a z hlboka dycham... to mi pomaha... ale ak si niesi isty radsej navstiv lekara, vela stastia:-)

jankohraskozhraskova

ziadne tabletky neberiem a som dokonca vegetarian :-) ine problemy nemam preto ma to vtedy riadne vystrasilo, ale pred par tazdnami som bol dost dlho chory.. prechladnutie a angina..