plucna mykoplazma znova

Príspevok v téme: plucna mykoplazma znova
inininin

Ahoj všetci,

od konca oktúbra 2008 sa ako rodina trápime s dlhodobým problémom - kašeľ (spočiatku len suchý, neskôr aj s vykašliavaním), bolesti svalov, klbov, hlavy, na prieduškách, na jednej strane pľúc, tepllota s triaškou a nekonečným potením. po prvotnom preliečení ATB (november 2 druhy) som vybrala v decembri znova 1 druh, v januári už na základe identifikovanej plúcnej mykoplazmy dalšie 3 dávky sumamedu, vo februári zinnat a momentálne som v liečbe klacidom a postupujem ďalej ´dalšími tromi dávkami sumamedu. ako dlhoročného alergika už aj tak s oslabenou imunitou ma ATB v takomto slede a intenzite podávania privádzajú do stavu, že už sa necítim byť tým istým človekom ako som bývala predtým, nemám žiadnu energiu ani na bežné úkony, okrem iného mi ATB zničili žalúdok, slinivku, mikroflóru v črevách a lekár mi povedal na kontrole, že on to má tiež a že už bobule (ATB) prestal hltať, lebo v tom nevidí zmysel a na serologiu radšej následne ani nešiel. vraj na to nič iné neexistuje a mám sa dívať na svet pozitívne...

povedzte mi ako? už som skúsila aj oreganový olej, multivitamíny, betaglukány, silné probiotiká - necítim úľavu, len pribúdajúce problémy. vie mi niekto poradiť??? potrebujem byť zdravá, hlavne kvôli dieťatu, o ktoré sa starám. ďakujem.(inak to už bolo choré tiež - 3 x od novembra)