Ortopedický matrac

mayka2

Raz si isto aj ja kúpim matrac Vegas...kamoška ho má a to je niečo dokonalé a to som si myslela ze vsetky matrace sú na jedno kopyto a to vobec nie.

Drnkalka

Ahojte, s matracmi vegas nemám skúsenosti. Keďže trpím bolesťami chrbta a problémy s krčnou chrbticou, tak mi doktorka poradila ortopedickú lamelovou matraci. Kupovala som ju tu: www.i-matrace.sk Je super, páči sa mi, že si môžem nastaviť tuhosť ako sa mi zapáči. Určite odporúčam!

ZDRAVMAT

Kvalitný matrac je základ pre dobrý spánok z čoho pramení fyzická aj psychická pohoda počas celého dňa. Vysoko kvalitné zdravotné ortopedické matrace DORMISAN so 6-ročnou zárukou sa dokážu plne prispôsobiť Vášmu telu a počas spánku udržujú chrbticu v prirodzenej polohe. Na našej stránke www. zdravotnickepotreby.org nájdete viacero druhov ortopedických matracov pre dospelých, ale aj detí. Materiál, z ktorého sú matrace vyrobené je priedušný, antialergický a hygienickosť použitého materiálu ocenia alergici aj astmatici. MOMENTÁLNE ICH PONÚKAME S PODLOŽKOU A LETNÝM ANTIALERGICKýM PAPLÓNOM.

tania65

matrace vegas sú úžasné, my sme mali tiež s manželom dlhé roky nepohodlnú postel kde už nám vykúkali pružiny, nie ze by sme sa jej nechceli vzdať, len sme nevedeli ako ju vyteperiť z bytu a nejak sa nám to nechcelo riešiť...ale pred pol rokom sme si kupili matrace vegas a to je niečo celkom iné,ani by ma nenapadlo aký má na celkový pocit tela vplyv matrac, ale to sa neda porovnat, fakt sa cítime obaja asi o 90% lepšie a nič nás nebolí.

spánok

princíp matracu: čisto prírodné materiály. No nakoľko nikto nevenuje pozornosť roštu a tie sú zväčša nekvalitné, tak sa matrace vyrábajú čoraz hrubšie. Takže ponuka roštu s nízkym matracom je pravdepodobne kvalita.
A žiadne kovove pružiny!

paimar

zaciatkom aprila som sa spravodlivo nastval - mali sme trapne akciove molitanove matrace a boleli nas aj s manzelkou chrbtice az to pekne nebolo (mna krize, ju skor krcna a v strede chrbta).

mam skor sedave zamestnanie ale popri tom sa snazim vo volnom case na sebe kus makat - silove treningy. manzelka zas naopak, cely den na nohach a sport skor minimalne.

na odporucanie znameho sme sli do maatracov do Vegasu - konkretne tieto www.matrace-vegas.sk

zobrazli sme oba rovnake, vahovo nam to vychadzalo tak ze by mali byt akurat.

skusenosti:

pred tym zme zvykli chodi na masaz tak raz za 2 tyzdne. po masazi u mna krize ok, u manzelky ten stred chrbtce tiez. asi tak den. proste ako sme sa vyspali na tych starych molitanovych vechtoch, tak zase vsetko bolelo.

ako sme nahodili tieto nove matrace ... ako, sam som tomu mal problem uverit. dosli nam den pred masazou, prva noc bola ok, trosku som si musel zvykat na to ze je matrac tvrdsi, ale inak sa spalo fajne a mal som subjektivne dojem ze rano nie som tak zlamany ako zvycajne. krize ale boleli stale, tak kalsicky ako aj pred tym. sli sme v ten den na masaz, povedal som amserke nech sa vic povenuje krizom. odvtedy ziadna bolest. ona to proste rozmasirovala poriadne, a na novych amtracoch mame konecne poriadny oddych a bolesti sa normalne uz nevratili.

vacsina zvastov o matracoch na internete a reklam ako na dormeo a podobne - som si myslel ze prehanali, ale ako - kvalitny matrac fakt dokaze podal man spravit \"maly zazrak\".

odporucam urcite kazdemu - ist do tastickovych, kvalitnych (aj ked drahsich) matracov. tie dlhodobe tazkosti s chrbtom za par usetrenych eur rozhodne nestoja.

Berushka

Myslím, že nejkvalitnější a nejlepší matrace nelze určit. Každý přece váží jinak, měří jinak, má jiné zdravotní problémy, požadavky na tuhost apod. Takže doporučuji zkoušet zkoušet a zkoušet. Zajděte si do specializovaného obchodu s matracemi a tam vám poradí, která matrace "konkrétně pro vás" by mohla být ta nejvhodnější. Nebo vyzkoušejte konfigurátor matrací na www.drsleep.sk . Ten je taky dobrý a užitečný :-)

MIchalka44

Ja som si matrac vybrala v e-shope www.zdravotne-matrace.sk a môžem povedať, že som nadmieru spokojná. Ponuka je bohatá a navyše tam je celý rad matracov.