Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krce v bruchu, bolesti brucha, pichanie v oblasti zaludka..

Sykorecka

Poznam. Nedostatok laktobacilov a prechladnutie zenskych veci. Pomaha mi pit pravidelne plnotucne acidko, travenie, krce v bruchu, pichanie prestalo a tiez aj kvadinky odisli. A teplejsie sa obliekat, najma ponozky, doma nechodit bosa a mat krize v teple, pozor na kratke tricka a bundicky. Drzim palec ;)

LadenkaSK

podle www.lekarplus.cz by se mohlo jednat o PMS (prementruační syndrom). doporučují hlavně dostatek spánku a úpravu životního stylu. snad pomohlo :)

NIkus53

NO, ono záleží od toho, či ako sa hovorí vyššie z toho, či nejdeš mať menštruáciu. Ak to však máš zo žalúdočných problémov, tak potom odporúčam Biopron 9 prémium. Už ho beriem nejaký ten deň a veľmi mi pomáha na trávenie. Okrem toho to má vraj vplyv na črevnú mikroflóru, o ktorú sa príliš v poslednej dobe, veľa ľudí nestará :)

kabel

podla mojich informacii sa maternica (aj s myomami) nachadza v uplne inej lokalite v brusnej dutine ako zaludok :-D

adelag

dnes som mala dosť silné krče v žalúdku, a stále pretrvavaju ale už v menších bolestiach.myslím si že je to spôsobené tým že mám myóm v maternici a idú ma operovať.ak vás často bolí žalúdok môže to byť tým že máte cystu alebo myóm.takýto istý problém mala aj kamarátka, často ju bolieval žalúdok a bol to myóm.doporučujem sono a tomografia.niekedy treba posúriť aj doktorov aby vás nato poslali.

akinom007

Jessical/ to poznám on cynarofit je v pohode po ťažkom jedle ked nie je bolest ale na take bolesti a pichanie ako som mala su slabe

jedulka

nejdříve k lékaři.Je to nudné a někdy i o nervy,ale za to naše zdraví stojí.Nechat si prohlídnout žaludek hadičkou doslova jen nepříjemný subjektivní pocit nic víc,ale jasně je vidět, jestli tam něco je nebo není.
Když se lékaři shodnou po řádném vyšetření všeho možného,že je to psychické tak tomu věřte, že je.Skusila jsem na vlastní kůži.Chce to klid.Vypnout a naučit se relaxovat.Vím, je to jednodušší než si vzít tabletku,ale co jiného byste chtěli?Nebudete to řešit a bude se to jen zhoršovat.Říkají tomu žaludeční neuróza,ale může bolet cokoli.Kupte si nějakou kvalitní lubovník botkovaný čaj nebo tinktůru a na bolest používejte.Sami na sobě ucítíte jestli je to to pravé.Dojde k uvolnění a klidu.Pak je už jen na vás jestli přizpůsobíte svůj život tomu aby nevznikali bolesti ze stresu a nebo budete ládovat tělo lékama na stres,abyste se přizpůsobili danému nevhodnému životnímu stylu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krce v bruchu, bolesti brucha, pichanie v oblasti zaludka.. - Fórum - ZDRAVIE.sk